Usėnuose paminėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

2017-10-21
Susibūrimo metu netrūko geros nuotaikos. Laimos Šiaudvytienės nuotr.
Susibūrimo metu netrūko geros nuotaikos. Laimos Šiaudvytienės nuotr.

,,O sugrįžki, jaunyste...“- taip vadinosi popietė, skirta Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti Usėnų seniūnijoje. Graži, saulėta diena visus pirmiausiai sukvietė į Šv. Mišias, o po jų - į bendruomenės salę.

Čia savo dainomis susirinkusiuosius džiugino vokalinis-instrumentinis ansamblis ,,Tango plius" (vadovė Zofija Paulikaitė-Bernotienė). Senjorai buvo kviečiami atpažinti save, klausantis Vlado Dautarto apsakymo ,,Domanto mergos“.Kūrinio herojės Juzė ir Karusė ne vienam priminė pirmąją meilę bei aistringus jaunystės nuotykius. „Džiugu, jog po renginio  atsirado norinčiųjų perskaityti ir kitus Vlado Dautarto apsakymus. „Už renginio vedimą nuoširdus ačiū Jūratei Daugalienei, Salos etnokultūros centro vadybininkei“, - sakė bendruomenės pirmininkė Aldona Rauktienė.

Ji ir klebonas Kazimieras Žutautas senjorams linkėjo sveikatos ir kasdienio džiugesio, kuriuo dalintųsi su visais. Už paruoštas vaišes buvo padėkota Mildai Norgelienei, Giedrai Petrauskienei, Rūtai Plačienei, Rasai Gedvilienei-Petrauskaitei. „Smagiai pabuvoję ir prisiminimais sugrįžę į savo jaunystę, atsisveikinome iki kito karto“, - sakė A. Rauktienė.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?