Žemaičių Naumiestyje - įkurtuvių iškilmės

2017-10-24, Neformaliojo ugdymo vyr. mokytoja Sonata Vilčiauskienė

Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis džiaugiasi, kad įstaigoje esančios trys darželio grupės nebesutalpina ugdytinių. Todėl atidaryta ketvirtoji ikimokyklinio ugdymo grupė, kurią jau lanko penkiolika 3–5 metų vaikų.

Į svečius pakvietė Raudonkepuraitė

Spalio 4 dieną mokykloje-darželyje įvyko ikimokyklinio ugdymo grupės „Žvaigždutė“ atidarymas. Į šventę atvyko net Raudonkepuraitė, kuri, kaip pati sakė, keliavo pas močiutę, bet išgirdusi, kad susikūrė nauja darželio grupė, užsuko aplankyti vaikų ir žvilgtelėti, ką jie čia veikia. Tačiau į naują darželio grupę Raudonkepuraitė taip lengvai nepateko, nes durys stipriai buvo užrištos įkurtuvių juostele. Ją patikėta nukirpti Šilutės rajono savivaldybės merui Vytautui Laurinaičiui, Žemaičių Naumiesčio seniūnui Virginijui Stasiuliui ir Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio direktorei Zofijai Lydekienei. Netrukus plačiai atvėrus grupės duris, vaikai ir auklėtojos kartu su Raudonkepuraite pakvietė visus užeiti į svečius. Darželinukai atliko įkurtuvėms skirtas daineles ir žaidimus.

Abipusės padėkos 

Po vaikų pasirodymo rajono meras V.Laurinaitis visus pasveikino įkurtuvių proga, pasidžiaugė, kad Žemaičių Naumiestyje gausėja vaikučių, kad jiems sudaromos sąlygos saugiai ir kūrybingai ugdytis. Įstaigos vadovė Zofija Lydekienė dėkojo rajono savivaldybei už įgyvendintą galimybę įstaigoje turėti dar vieną ikimokyklinio ugdymo grupę. Svečiai darželio grupės auklėtiniams padovanojo didžiulę įkurtuvių dovaną, kuri vos tilpo pro grupės duris. Švietimo skyriaus vedėjos Birutės Tekorienės paraginti vaikai tuoj pat išvyniojo dovaną. Mažieji džiaugėsi dėlionėmis, žaislais, knygomis. Iškilmes vainikavo rudeninis obuolių pyragas.

Su mažaisiais namiestiškiais dirba auklėtojos Aurelija Razmienė ir Sonata Lidžiuvienė bei auklytė Valerija Tunaitienė.

Darželio bendruomenei linkėta, kad ugdymo įstaigoje gyventų saugi, besišypsanti vaikystė, kuri skrajotų kaip spalvoti drugeliai ir nieko nebijotų, o, jeigu atsirastų kokių baimių, ji galėtų prisiglausti prie mamos, tėčio, auklėtojos, ir taip nurimtų. Vaikai, kurie neturi baimių, yra laimingi, sveiki, džiaugiasi savo vaikyste, yra ugdomi Žemaičių Naumiesčio mokykloje-darželyje.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?