Konkursas „Mano augintinis – mieliausias“

2017-10-25, „Šilokarčemos" informacija

Neabejojame - jūsų šuniukas, kačiukas, paukščiukas, žirgas, triušis ar bet koks kitas vaikštantis, skraidantis, šliaužiojantis, ropojantis augintinis yra pats gražiausias, nuostabiausias, meiliausias, draugiškiausias, tobuliausias. Norėtųsi, kad taip apie jūsų augintinius manytų bei komplimentų negailėtų ir kiti. Todėl kviečiame jus, mieli skaitytojai, dalyvauti nuotraukų konkurse „Mano augintinis – mieliausias“. Čia jūsų augintiniai rungsis dėl mieliausiojo titulo.

Taigi, siųskite savo augintinių nuotraukas, balsuokite ir išrinkite nugalėtojus. Vienas konkurso dalyvis gali siųsti tik vieną nuotrauką. Lapkričio 7 dienos rytą visas atsiųstas nuotraukas rasite „Šilokarčemos“ faccebook“ paskyroje. Balsavimas vyks iki lapkričio 9 dienos 10 valandos. Bus išrinkti penki nugalėtojai. Jais bus paskelbti daugiausiai skaitytojų balsų surinkusių, t.y. socialiniame tinklapyje daugiausia pelniusių „patinka“ nuotraukų autoriai. Jiems atiteks specialūs prizai. Pirmosios vietos nugalėtojui bus įteikta 50 minučių infraraudonųjų spindulių viso kūno šilumos terapija, antros vietos laimėtojui - 30 minučių infraraudonųjų spindulių viso kūno procedūra, o trečios – kolageninė veido kaukė. Prizus įsteigė „Aurelijos SPA“, kuris įsikūręs Cintjoniškių g. 16, Šilutėje, savininkė Aurelija Žaldokienė. Ji primena, kad nauja infraraudonųjų spindulių technologija padės nugaros, sąnarių skausmams gydyti, toksinų, šlakų valymui, druskų susikaupimui mažinti. Šios procedūros taikomos ir vyrams, ir moterims. Tiesa, visiems, kurie užsiprenumeruos „Šilokarčemą“   2018-iems metams, dabar taikoma 30 procentų nuolaida bet kuriai procedūrai. Čia su nuolaida galėsite įsigyti ir dovanų kuponus.

Konkurso dalyviai, užėmę ketvirtąją ir penktąją vietas, bus apdovanoti elektroninėmis „Šilokarčemos“ prenumeratomis.

Redakcija pasilieka teisę nepublikuoti konkurso temos neatitinkančių, pasikartojančių bei techniškai netvarkingų nuotraukų. Primename, kad už technines problemas, prisegant ir siunčiant nuotraukas, redakcija neatsako.

Nuotraukas siųsti elektroniniu paštu reklama@silokarcema.lt


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?