Avarija Šilutės rajone: automobilis nuskriejo į griovį, į ligoninę išvežtos dvi moterys ir du vaikai

2017-11-04

Penktadienio vakarą Šilutės rajone, Tarvydų kaime, įvyko avarija, kurios metu Volkswagen „Golf“ automobilis, vengdamas susidūrimo su arklio traukiamu vežimu, atsidūrė griovyje. Automobilio vairuotoja, ir automobilyje buvę keleiviai, tarp kurių kūdikis ir mažametė mergaitė, išvežti į ligoninę. 

15min žiniomis, Volkswagen „Golf“ automobilio vairuotoja šalikele ta pačia kryptimi važiuojantį arklio traukiamą vežimą pastebėjo per vėlai. Bandydama išvengti susidūrimo, ji staigiai suko vairą į kairę ir išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, grįždama į savo juostą moteris automobilio nesuvaldė ir šis, versdamasis tris kartus, nuskriejo į griovį. 

Kartu automobilyje važiavo pusės metų kūdikis, 5 metų mergaitė ir vairuotojos sesuo – visi jie išvežti į ligoninę.

Arklio traukiamą vežimą vairavęs vyras iš įvykio vietos pasišalino, tačiau grįžęs namo iškvietė pagalbą. Kaip vėliau jis sakė policijos pareigūnams, iš avarijos vietos jis nuvažiavo, nes kumelė pasibaidė ir nurūko tolyn.

Tiek Volkswagen „Golf“ vairuotoja, tiek važnyčiotojas buvo blaivūs, vežimas buvo su atšvaitais.

Policija tiria eismo įvykio aplinkybes.

15min.lt


Straipsnio komentarai

Ilona 2017-11-06
Turbut kazkoke spitrevvairavo jai tik sunis vedziot o dar kaltina vezniciotoja be asvaitu jai ant akiu atsvaitu reika kause kaskokia jai spitra yra lai su ldvirasiu vazuoja Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Briede2017-11-06
Kas ten per plodunge vairavo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Na va2017-11-05
Ir vežimas buvo su atšvaitais ir vistiek moteriškė neižiūrėjo. Gal pati važiavo be šviesų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
prūdas2017-11-04
Nava ir moterys pasibaidė ir kumelę pabaidė,tos pačios-lyties.ir vaikelis ir diržų nesegėjo ir telefonu-kalbėjo ir gretis ,ir žalias "klevas". Kaip gauna TEISES vairuotojo ?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?