Piketuotojai:„ Iki šio laiko girdime tik pažadus“

2017-11-09, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Gyventojai savo nepasitenkinimą išsakė Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Virgilijui Pozingiui.
Gyventojai savo nepasitenkinimą išsakė Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Virgilijui Pozingiui.

Lapkričio 3-ąją iš ryto prie Šilutės kultūros ir pramogų centro rinkosi žmonės, sodų bendrijos „Rasa“ gyventojai ir sodininkai. Čia jie suorganizavo piketą. „Nebegalime taip gyventi toliau, kiek galima meluoti? Mums reikia konkretumo“, - kalbėjo susirinkusieji.

Kelias beveik nepravažiuojamas

Šilutės sodų bendrijos „Rasa“ gyventojai pakartotinai prašė, kad būtų išasfaltuota Jovarų gatvė. „Juk sisteminga neasfaltuotos gatvės priežiūra kainuoja daugiau nei asfaltuota, o akivaizdžios naudos nėra. Dėl šios problemos į savivaldybę kreipėmės  2010-aisis., 2011-aisiais, 2012-aisiais, 2013-isiais, 2015-aisiais. Iki šio laiko girdime tik pažadus, kad artimiausiu metu gatvė bus rekonstruota. Juk šia gatve vaikai eina į mokyklą. Ne visų tėvai juos veža automobiliais. Išsikviesti net taksi beveik neįmanoma, nes vairuotojai reikalauja didesnio užmokesčio arba iš viso atsisako vykti į sodo bendriją. Šiuo metu net pagalbos tarnybų automobiliai negalėtų laiku atvykti, nes kelio atkarpos situacija yra kritinė‘, - vienas per kitą dėstė susirinkusieji atėjusiam vieninteliam susitikti iš Šilutės rajono savivaldybės vadovų, administracijos direktoriaus pavaduotojui Virgilijui Pozingiui.

Gyventojai teigė,  turintys duomenų, kad 2016 metais Šilutės miesto savivaldybė yra sudariusi sutartį su UAB „Šilutės automobilių keliai“ dėl Šilutės miesto Rasos ir Jovarų gatvių rekonstravimo. „Numatyta bendra sutarties vertė - 596 225,17 eurų. Kodėl iki šiol niekas nedaroma? Tai kada, gerbiamieji ponai, teiksitės ne jūsų gatvės gyventojams padaryti malonę ir išasfaltuoti šią gatvę?“ - klausimus vieną po kito bėrė piketuotojai. Ir prašė jie konkretumo, išsamaus atsakymo – kada bus pradėtas tvarkyti kelias?

Ledai pajudėjo

Administracijos atstovas V. Pozingis aiškino, puikiai suprantantis situaciją, mat ir pats tuo keliu kasdien važiuoja į namus. Jis tikino, kad darbai nepradedami tik dėl prasto oro – nesibaigiančio lietaus. Pažadėjo, kai tik nebelis, iš karto darbai prasidės. Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus „Šilokarčemai“ teigė tą patį. Tvirtino, kad  žvyrkelio rekonstrukcijos darbai bus pradėti artimiausiu metu.  Taip ir buvo. Jau lapkričio 6 dieną darbai ledai pajudėjo. Apie tai informavo ir tuo pasidžiaugė verslininkė Reda Petravičienė. Sodų bendrijoje „Rasa“ nuolatos gyvena 70 šeimų, o kur dar atvykstantys ir vasaras praleidžiantys žmonės.


Straipsnio komentarai

ar bus pozingis ar dar koks jurgis ponas vistiek ta betvarkė bus 2017-11-11
jau greit bus 50 m kaip jie tvarko ar viena ar kita keliuką ar kelia o rezultato nulis o kelių valdybos meistrų kokie rūmai stovi nuo tokių darbų o automobiliai keičiami kas mėnesi vis kiti ar bent kas tokiai susidomėjo nusišvilpt kad ir pačio POZINGIO kokia vila inkakliuose stovi o šilutės pakraštį net į dvi vietas vilos stovi su aukštom tvorom o mum vis žada vis žada kad bus vienoj ar kitoj vietoj tvarkomas kelias o kiek metu dar tas pažadų maišas kaupsis kiek dar plaus pinigus Komentaras patinka Komentaras nepatinka
uodas ir žadėjo muse vest 2017-11-10
kiek tie metų metai pažadai tesiasi ir dar jūs naiviai tikit dar nepasimokot Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Anupras2017-11-09
Meras zadejo tuoi tuoi pesciuju takas link traksedziu ir kelias link Naumiescio bus sutvarkytas jau greit kadensija baigsis pazadais Silutiskiai sotus reikia varyt lauk tuos senus bezdus prisidirbo pakankamai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
o link traksėdžių pesčiūjų takelis greit bus 50 m kaip tvarkos nėra matęs 2017-11-09
ar ten sedės pozingis ar šeputis ar dar koks šiškinas niekas nesikeis kol bus žulikų ir vagių valdžia ką jie per tiek laiko padarė prie savivaldybės pakrapštė per visa vasara ir viskas net pakelėse apžėlusių krūmų neišgenėjo nei stadijone nei važiuojan link sodų kokios baisios pakelės o apie kelius kalbos net nėra Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar norite turėti savo verslą?