Medikės lūpomis: „Ubage, imk, rašyk...rašyk. Kreivaveidi tu“

2017-11-14, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Medikė Angelė Margarita Karbauskienė susirgo po to, kai jos vadovas pasakė, kad bus atleista iš darbo.
Medikė Angelė Margarita Karbauskienė susirgo po to, kai jos vadovas pasakė, kad bus atleista iš darbo.

Jau ne kartą rašėme istorijas, kaip Šilutės ligoninėje Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje elgiasi medikė Angelė Margarita Karbauskienė. Apie tai būtų galima paruošti po straipsnį beveik į kiekvieną numerį. Šį kartą į mus kreipėsi jauna šeima. Jų istorija pašiurpins ne vieną – medikė ne tik elgėsi arogantiškai, nemandagiai, neatliko tinkamos ligonio apžiūros, apšaukė, bet ir išsityčiojo iš fizinių trūkumų.

Liepė važiuoti namo

Šeimą pašiurpino medikės Angelės Margaritos Karbauskienės gydymo ypatumai jau ne pirmą kartą. Jos abejingumą jie neva yra patyrę ne tik tada, kai patiems reikėjo pagalbos, bet ir tuomet, kai vežė į Priėmimo skyrių sergančius artimus žmones. Tačiau tik šį kartą jie nusprendė prabilti viešai. „Nesu matęs agresyvesnės, su ligoniais nesiskaitančios, asmeninius įžeidinėjimus žarstančios gydytojos. Liežuvis neapsiverčia man jos vadinti medike“, - pradėjo pokalbį šilutiškis Andrius Z. Jo žmona Virginija Z. spalio viduryje gulėjo Vaikų ligų skyriuje su mažamečiais vaikais, kurie rimtai sirgo. Čia blogai pasijautė ir ji. Todėl spalio 16-ąją, sekmadienį, nuėjo į Priėmimo-skubios pagalbos skyrių, kur budinčios sesutės išklausė ligonę, užregistravo ir pasakė kad tuoj ateis gydytoja. Pasak Virginijos, medikė buvo labai pikta, nepatenkinta. „Fonendoskopą pridėjo tris kartus prie nugaros ir nusprendė, kad esu sveika. Mane dusino, kosėjau. Turiu bėdą – dažnai sergu peršalimo ligomis, plaučių uždegimu ir neturiu temperatūros. Ir tą kartą bijojau, kad galiu vėl rimtai sirgti, nes vaikai buvo pasiligoję, o ir aš jaučiausi labai blogai. Tik dėl to ir nuėjau į priimamąjį. Jei būtų darbo diena, būčiau iš karto ėjusi pas šeimos gydytoją“, - sakė moteris. Pasak jos, gydytoja net neišklausiusi   užsipuolė: „Ko čia norite? Ko atvažiavote? Važiuokite rytoj pas savo gydytoją ir darykitės visus tyrimus ten“. Pacientė pasakė medikei, kad  skauda nugara. „Paklausė, kurioje vietoje. Nurodžius skaudamą vietą, pasakė, kad čia ne inkstai ir vėl liepė važiuoti namo“, - tęsė moteris. Ji gydytojai dar pasakė, kad kosėja, o ši atrėžė, jog čia nieko tokio – žmonės kosi po tris mėnesius ir, palikusi sergantį žmogų, išėjo.

Netrūko arogancijos

Pasiligojusi moteris grįžo į vaikų ligų skyrių, kur jos laukė sergantys vaikai ir antroji pusė. Jai papasakojus, ką išgyveno, vyras nusprendė drauge dar kartą su žmona nueiti pas tą pačią medikę, mat pagalvojo, kad, jeigu  bus ne viena, gal atsakingiau apžiūrės. „Įėjus į priėmimo skyrių, aš sesutės paprašiau, kad parašytų raštiškai, kodėl nebuvo atlikti tyrimai. Ši pakvietė pasikalbėti gydytoją A. M. Karbauskienę. Tuomet ir prasidėjo „cirkai“. Asmuo, priėjęs prie manęs, su didele arogancija, paklausė, ko aš čia atvykau? Paklausus, kodėl nebuvo apžiūrėta mano žmona, ji pasakė, kad apžiūrėta, o jos inkstai neva tvarkoje. Paklausiau, kokiu būdu nustatė, kad inkstai tvarkoje? Vizualiai? Tai ji turinti galių rentgeno žvilgsniu pažiūrėti ir nustatyti, kad inkstai tvarkoje? Į tokį mano pasakymą medikė visai pasiuto ir pasiūlė man nešdintis lauk. Pasakiau, jog  teks parašyti apie tokį gydytojos elgesį. Tuomet ji visai nebesitvardė, išsitraukė tušinuką ir pasakė: „Ubage, gal tau tušinuką duoti ir pradėjo šaukti: „ rašyk... rašyk“. Kadangi su tokia minėto asmens „apžiūra“ yra tekę susidurti anksčiau, o po dovanėlės įdėjimo į kišenę, ligoniams buvo atlikti visi tyrimai ir net buvo paguldymas į ligoninę ištyrimui - tai aš tiesiai šviesiai ir pasakiau, kad žmona nebuvo apžiūrėta todėl, jog nedavėm kyšio. Tada asmuo šaukiančiai paklausė: „Kada tu man buvai davęs? Pasakiau jai, kad tai dariau net du kartus. Tada sulaukiau pritrenkiančio atsakymo, kad  tokio kaip aš žmogaus su kreivu veidu niekada nėra mačiusi. Šaukė: „Kreivaveidi tu“. Ji tai net rankomis parodė“, - tęsė Andrius Z. Jis tikino, kad nuo vaikystės yra šiek tiek deformuotas jo žandikaulis. Bet dėl to gyvenime nebuvo sulaukęs įžeidimų ir mažiausiai tikėjosi, kad jo fizinė išvaizda  užklius medikei.

Surašė įspėjimą

Negana to, medikė iškvietė policiją. Pareigūnams pasakė, kad sergančios moters sutuoktinis ją grasino nužudyti, keikėsi. Tačiau, kas keisčiausia, pareiškimą rašyti atsisakė. Andrius Z. tikino, kad pareigūnams paaiškino situaciją ir paprašė atsukti filmavimo kameras, kur tikrai puikiai matysis ir girdėsis, kas iš tiesų čia ką sakė. To nebuvo padaryta. Angelai sargai tik surašė šilutiškiui įspėjimą dėl chuliganiško elgesio ir išvažiavo.

Po šio įvykio vyras kreipėsi į Šilutės ligoninės vyriausiąjį gydytoją Darių Steponkų. Jo atsakymo sulaukė lapkričio 8-ąją. Ten rašoma, kad įstaigos prioritetas yra teikti kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas bei kurti geranorišką darbo aplinką, ugdyti profesinę kompetenciją bei tinkamus ir efektyvius įstaigos darbuotojų tarpusavio ryšius, pagarbius santykius su pacientais ir jų atstovais, didinant pacientų ir jų atstovų pasitikėjimą įstaiga. „Siekdami objektyviai išanalizuoti susiklosčiusią situaciją, pavedėme Vidaus medicininio audito grupei bei Medicinos etikos komisijai išnagrinėti šį atvejį ir įvertinti įstaigos personalo elgesį. Atliekant vidaus medicininį auditą, buvo analizuojama pacientės V. Z. medicininė dokumentacija, vertinti norminiai teisės aktai, darbuotojų paaiškinimai bei vaizdo kameros įrašai“, - rašė D. Steponkus.

Reikalavimus  atitiko iš dalies

Atlikus vidaus medicininį auditą, buvo nustatyta, kad  suteikta asmens sveikatos priežiūros paslauga, tik iš dalies atitiko Šilutės ligoninės vyriausiojo gydytojo įsakymais įtvirtintus reikalavimus dėl teikiamų paslaugų kokybės. Medicinos etikos komisija, išnagrinėjusi atvejį, nustatė, kad gydytoja nesilaikė pagrindinių darbuotojų elgesio principų, t. y. pagarbos žmogui bei pavyzdingumo principų.

„Pagarbos ir pavyzdingumo principas reiškia, kad darbuotojas turi su pacientais bendrauti mandagiai bei tinkamai, rūpestingai, kvalifikuotai, atsakingai atlikti savo pareigas ir dėmesingai reaguoti į pacientų, jų atstovų prašymus ir siūlymus. Taip pat darbuotojas turi būti tolerantiškas ir paslaugus, darbo metu savo išvaizda, kalba ir elgesiu rodyti pavyzdį, bei laikytis visuotinai pripažintų etikos normų. Šių reikalavimo privalu laikytis net sudėtingomis aplinkybėmis ar esant stresinėms situacijoms“, - rašė vyriausiasis gydytojas. Jis informavo, kad situacija aptarta ir išanalizuota Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje bendro pasitarimo metu, o gydytojai A. M. Karbauskienei dėl netinkamo pareigų vykdymo bei etikos kodekso pažeidimą paskirta griežčiausia drausminė nuobauda.

„Apgailestaujame dėl įvykusio incidento ir patirtų išgyvenimų. Siekdami ateityje išvengti panašių situacijų, skirsime didesnį dėmesį įstaigos darbuotojų mokymams, siekiant didesnio rūpestingumo ir atsakingumo paciento atžvilgiu. Norime ir sieksime, kad įstaigos darbuotojai dirbtų paciento, įstaigos ir visuomenės naudai“, - baigė Šilutės ligoninės vadovas. Rašte jis taip ir nenurodė, kokia ta griežčiausia nuobauda bus taikoma.

Po publikacijos susirgo

Neseniai su skaitytojais dalijomės Elenos Černauskienės istorija. Ji įsitikinusi - neteko brangaus žmogaus, savo vyro Stanislovo Jono tik dėl to, kad minėta medikė ne viską padarė, o galbūt ir nesistengė vykdyti Hipokrato priesaikos. Moteris teigė, kad Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje rimtai sergančiam, nuo temperatūros net kliedinčiam garbingo amžiaus žmogui pagalbą suteikė, o gal, galima sakyti, ir nesuteikė gydytoja A. M. Karbauskienė.

Neseniai rašėme ir apie kito juknaitiškio Pranciškaus Dombrausko negalavimus ir kaip jį apžiūrėjo minėta gydytoja. 84-erių vos paeinantį senolį medikė neva liepė mesti lauk. Tada medikės širdies nesušildė nei senjoro amžius, nei tai, kad lauke slidu, šalta. Galima tik pasidžiaugti, jog šis žmogus liko gyvas. Po šios istorijos vyriausiasis gydytojas D. Steponkus „Šilokarčemai“tvirtino, kad A. M. Karbauskienės karjera artimiausiu metu bus baigta. Pasidomėjome, ar tai tiesa? Paskambinome į skyrių, kuriame ji dirba ir pasiteiravome, ar ji yra? Atsiliepęs asmuo informavo, kad jos nėra ir neaišku, kada bus. Tada paklausėme: „Gal gydytoja serga?“, Sulaukėme atsakymo, jog taip. Ir nieko keisto. Šalyje su korupcija ir kitomis nemaloniomis temomis susiję asmenys po paviešinimo tuoj pat suserga. Pavyzdžiui, Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Pūkas serga beveik mėnesį. O kiek dar tokių vadovų, krečiamų skandalų, buvo susirgę, o kiek dar susirgs... Tad nieko keista, kad ir mažo Šilutės miesto medikė sunegalavo.

Visai nesiseka

Dar kartą apie medikės A. M. Karbauskienės „gydymo“ ypatumus kalbėjomės su Šilutės ligoninės vadovu. Pasak jo, jai taikyta griežčiausia nuobauda ir ji jau atleista. Pasiteiravus, ar tiesa, kad medikė susirgo, jis tai patvirtino. „Tų atvejų tiek daug, kad laikas mums pasiūlyti daktarei ieškotis veiklos kitur. Tą ir padarėme. Stresas ir kiti dalykai gydytojai turėjo įtakos. Kol serga, jokio veiksmo negali atlikti. Manau, tai tik situacijos atidėjimas, bet ne pakeitimas“, - sakė vyriausiasis medikas. Jis garantavo, kad po ligos grįžusi A. M. Karbauskienė Šilutės ligoninėje nebedirbs. „Mūsų darbas sudėtingas, intensyvus. Čia reikia ir kitų gebėjimų – žmogiškų ir profesinių. O daktarei sunkiai sekasi, o jei atvirai – visai nesiseka“, - baigė pokalbį D. Steponkus.


Straipsnio komentarai

kol tvarkos nebus tol ir nebus gero požiurio į žmogų 2017-11-19
pirma reikia krapštyt S T E P O N K U lauk iš kedės su jo visa šaika va tada ir pasikeis kažkas į gera puse kai iškrapštys visas pensininkes kyšininkes Komentaras patinka Komentaras nepatinka
o2017-11-19
prarade zmogiskuma psihai o ne daktarai.gerkles isverte . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
///2017-11-18
Jeigu ne tas kaip komentare 'kaimo laikrastpalaikis' tai niekada ir nesuzinotume kaip Šilutės sveikatos centre sundaktariai šokdina vargšus ligonius. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
pilietis2017-11-18
VIRGINIJAI Z. Pasižiūrėk į save, nesi šventoji,prieš mesdama akmenį į kitą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Onutė2017-11-18
Šilutės ligoninėje yra daug tokių "Karbauskienių", tai Padimanskas, Pranevičienė , Giedrikas ir kt. Reikėtų griežtesnio vadovo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kas pakels koja jei ne pats 2017-11-18
tai zinoma juk reikia savus uzstot juk nepaliksi be pagalbos ir pats is kedes is leksi Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Rima2017-11-18
Visai gera ta daktare ko jūs cia blūstat prisiskaitto visokių kaimo laikrastpalaikių ir tiki,eikit barkscių virti geriau ,,, Komentaras patinka Komentaras nepatinka
klp2017-11-18
skaitau ,tai toj siluteje viduamziai,uzdaryti ta ligonine,palikti greitaja pagalba ,suformuoti kokybiska komanda,klaipeda tai cia pat 50km, Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Kristina2017-11-18
Jūs neįsivaizduojat kas per daktarai Šilutėj, kalbant apie priėmimą.. Baisu net nuvažiuot ten ir žiūrėk atsistosi ne ten, neuždarysi durų kabineto į kurį uždarė 3h laukti, tai ir stumdyt pradeda, grasinti su policija. Baisu matyti, kai virš 60m močiutę stumdo iš kabineto, kuri vos paeina, tik dėl to, nes seselė norėjo uždaryti duris ir nueiti atsisėsti, su greitąją atvežtas pagyvenęs žmogus, paliktas už durų, perguldytas į kolodoriuje esančią lovą.. Tai visa tai spėjau pamatyti per vos 3,5h, o kas darosi visą kitą laiką?? Jūs nejuokaukit, geriau namuose savais būdais gydysies arba mirsi, kodėl taip turi galvot žmonės? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
žudikai baltais halatais nieko nepadeda jie žmonėms 2017-11-17
reanimacijoj mano tevas gulėjo leisgyvis tai daktarė atėjusi mamai sako ar jum neatrodo kad jusu artimam žmogui būtų jaukiau ir patogiau but namie su šeima duodama suprast kad reikia kyšio ir tėvas atsigaus tipo kažkiek bet niekada niekam nedavėm ir neduosim tai po kelių valandų tėvas užgeso tai ką tokiom sakyt net nepraneša tel ir mes patys nuo tėvo nė per žingsnio nesitraukdavom o juk patiem ir reikia pavalgyt ir apsiprauts Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jo2017-11-16
Pritariu ne ka atsilieka pikzirniene dar kita siaubas murauskiene kuri nesiskaito su zmonem Komentaras patinka Komentaras nepatinka
As2017-11-16
Teisybe kodel kritika vien tik siai gyd o kur kitos gyd kad ir ta pati reanimacijos vedeja gyd Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Taip2017-11-16
Super priėmimas,sesutės dirba gerai,džiaukitės... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
gaila 2017-11-15
kad kazkokiai siukslei spauda skiria tiek demesio. Nepaaiskinama ir vyr. gydytojo D. Steponkaus pozicija sitos, ligoniams siauba keliancios ale "medikes" atzvilgiu. Po tiek neigiamos info - atleisciau tokia darbuotoja per viena diena, nespetu net susirgti, o jis kazkokius dar tikrinimus atlieka. Bet tikekime, kad sykart ir ateityje bus tikras vadovas, o ne gailestinga sesele. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rima2017-11-15
Taip ji pabego is silales, mane taip pat gyde, dieve kas tokia daktare dar laiko, jai namuciuose sedet ir kojines megzt.Nestumus nustatydavo kuriu nebudavo.as jos nenoreciau akyse matyt.tokia nei suniuko neduociau gydyt.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ko gero?2017-11-15
Iš Šilalės išvijo neapsikentę,tai Šilute priėmė. Dabar čia ligonius šokdina. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Lina2017-11-15
O geras , ji jau ne ginekologė ?
Šilalėje kažkada ginekologe dirbo .
Tiesa irgi nekokį vardą turėjo.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jei nori numirt eik į šilutės ligonine 2017-11-15
bet kas ji per dievas kad šitiek prisidirbus ir vis niekas jos nepajiudina iš kėdės elgiasi su žmonėm kaip su skuduru Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Aaa2017-11-15
Teko mano vyrui susidurti su šia boba, nu baisu net pirmosios pagalbos nesuteike tik pastoviai klyke kaip durne Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Angelė2017-11-15

Labai daug kartų teko lankytis pas šią gydytoją. Visko prisiklausiau. Nors esu po operacijos, bet aš tipo sveika. Tai jeigu ant jūsų nešaukė, nerėkė tai gal jau prieš tai buvo gavusi pakišą, tai ir nuotaika buvo kita. O kas dėl šeimos, tai aš taip pat ją turiu ir kaip mano šeima turėjo jaustis visa tai girdėdama.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Angelė2017-11-15

Labai daug kartų teko lankytis pas šią gydytoją. Visko prisiklausiau. Nors esu po operacijos, bet aš tipo sveika. Tai jeigu ant jūsų nešaukė, nerėkė tai gal jau prieš tai buvo gavusi pakišą, tai ir nuotaika buvo kita. O kas dėl šeimos, tai aš taip pat ją turiu ir kaip mano šeima turėjo jaustis visa tai girdėdama.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Zita2017-11-15

Kodel siluteje greitojoje dirba pensininkai kas menkina visa ivaizdi
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Elena2017-11-15
Teko lankytis pas šią gydytoją ,apžiūrėjo padarė tyrimus ir paguldė į skyrių. (Pakyšų neprašė ir aš jai nesiūliau).
Kaip specialistę vertinu gerai, nors ji manęs " nemylavo ir nebučiavo", o dirbo savo darbą.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
lina2017-11-15
Kam puolat tik viena Karbauskiene as susiduriau su gydytoja Pikzirniene arogantiska nemaloni pikta moteris Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Zita2017-11-15

Kodel siluteje greitojoje dirba pensininkai kas menkina visa ivaizdi
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
you2017-11-15
sustabarejusi tvarka med. seseru elgesys nemandagus.vyr gydytojas turetu suorganizuoti etikos pamokas.sitokie skundai garbes nedaro silutes ligoninei.o gydytojai susireirksmine kai kurie lyg tai jie butu dievai bet juk esat zmones sergam ir mirstam visi.o jei nervai nelaiko keiskit profesija pvz.pasimkit sluota. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vit2017-11-15
Kai as lankiaus, mane daktarė labai greitai apžiūrėjo.Padarė tyrimus ir į skyrių paguldė.(be pakyšų)Nemačiau jokios arogancijos tik rūpestis!Ačiū daktarei! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Rasa2017-11-15
Taip taip ir man teko su ja susidurti. Su tokia,,daktare'' niekam nelinkeciau susidurti. Ji man pasiule ne vaistu nuo stuburo skausmo suleisti,o narkotiku. Ir kodel ji dar dirba? Kazin ar jei patiktu,kad su jos artimaisiais ar su ja taip elgtusi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tai2017-11-15
Teko lankytis pas sia gydytoja ir negaletume nieko blogo pasakyti o situacija tikrai sunki buvo viskas buvo padaryta ir tyrimai ir mokejimas nuraminti net pati tyrimus atsviete parase siuntima nuvaziavus i klaipeda net pagyre silutes medike gal kartais per ziauru taip zmogu drabstyti purvais manau si gydytoja turi seima ar pagalvojat kaip jiems jaustis argi mes visi savo darbus dirbame 100 procentu tikslumu galu gale vaziuokit i kitas ligonines jeigu tik cia blogi matot deja primenu nedavem nieko o jus cia rasantis tikru bedu nesat mate stiprybes visai gydymo ystaigai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2017-11-15
Nepažinojau šitos gydytojos,tik,kai pamačiau nuotrauką straipsniuose,truputį nustebau.Gaila žmogaus,matyt,turi problemų ir tikrai negali toliau dirbti su žmonėmis.Bet mūsų atveju,priešingai ,nei čia rašiusių,negaliu nieko blogo pasakyti.Atvykome su suaugusiu sūnumi,nes baisiai kosėjo,skausmas širdies plote.Apžiūrėjo,paklausė,suleido vaistų,padarė kardiogramą.Nieko nedavėm,nieko neprašė.Matyt,ne visada žmogus nemalonus.Skubios pagalbos atveju ji padarė savo darbą .Įvertinčiau net 9 balais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Eik jau eik2017-11-15
Gal įėjęs pirma duodi pinigus,o tik paskui labinies. Jie tą labai mėgsta. Dėl to ji ir gera. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Petras2017-11-14
Nekarta teko susidurt su sia gydytoja ir paciam ir su savo tevuku atvyke buvom.galiu tik pasidziaugti.ir apziureti ir istyrineti buvom ir sistemu lasino..nesuprantu kas jums negerai.keisti mes lietuviai zmones mums viskas negerai.tik skustis ir temokam.o priemimo skyriuje darbas tikrai sunkus.kiek teko matyti.Bukit atlaidesni vieni kitiems. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Gerb.zurnaliste2017-11-14
Prašome idekite šitą straipsnį į Lietuvos rytą. Norime,kad sužinotų apie Šilutės sundaktare ir sveikatos apsaugos ministras. Kiek gi galima juoktis iš sergančiųjų. Šilutės ligoninės vyr.gydytojas nepajegus išspręsti šią problema. Jeigu kas nepatinka kviečiasi policija,nors iš tiesų patys kalti. Kur taip matyta. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
d2017-11-14
Pries metus as ir patyriau,zmogaus netekome raseme vyr.gyfytojui del jos elgesio,bet po audito ji vidtiek liko savo darbo vietoje baisu kiek dar ta ragana zmones kankins Komentaras patinka Komentaras nepatinka
As2017-11-14
Oi ,teko susidurti su ja ne karta,jaigu i kysene neydesi tai busi apšauktas :ko atvykai,ir kad esi sveika ,eik pas šeimos daktare.....ir t.t Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ona2017-11-14
Tikrai daug kartų teko susidurti su Šilutės gydutojais:priėmime,reanimacijos,vidaus irslaugos skyriuose.Turbūt esu iš laimingųjų tarpo-negaliu nieko blogo pasakyti.Turiu tik padėkoti visiems . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Kas2017-11-14
Kaimo pliotkų lygis jūsu komentarai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Lina2017-11-14
slyksti boba..nakti sutikus pagalvociau kad giltine... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kas ten per ta šilutės žverynas o ne daktarų skerdykla 2017-11-14
kažkada apendicitas naktį pakilo aš tai nesuprantu šonas skauda ir skauda į priimamajį nuvežė ir kaip tik ant šitos papuoliau iš pažiuros lyg ir nieko daktarė atrodė pastatė lašaline vaistus supeido o kai reikėjo į palata paguldyt susirinko visokie bacilų nešiotojai kai pradėjo rėkt viena šalia sedėjo ir silpnutė moteriškė tai nualpo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vartotojas2017-11-14
Taip ir reikia tai glusei Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Dakataras Lekteris2017-11-14
Myliu žiaurias moteris, myliu Karbauskienę!!!!!!!!!!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Lina2017-11-14
Manau kad ir veterinarai geriau elgesi su gyvunais,si moteris apsiriko pasirinkt specelybe Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Liudmila2017-11-14
Laba diena, visiems !
Vakar aplankiau savo mamą , jai 90, 5 metų.
Verkė.
Buvo sutrikusi , nes gryžo iš poliklinikos .
Daktaras kalbėjo -"nepagarbiai..."
Nenoriu vardinti mediko pavardės ir poliklinikos . Turiu atsiklausti savo mamos .
Pasipiktinau.....
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
...2017-11-14
Iskur daktarai Silutei? Ten tik veterinarai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jonas2017-11-14
Teko ir man su ja susidurti, taip jai ir reikia, tai arogantiškai bobai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kad ir jų artimiesiams taip atsitiktu kaip jie dirba 2017-11-14
jau nebepirma karta nuskamba tie šundaktariai per visa LIETUVA ir tai nepasimoko vieni nuo kitų senoliu išmetė už durų vos leizgyvį kūdykį vos nenumarino juk buvo toks atvejis o steponkus dar aiškina žurnalistam ir aplinkiniams jūs mūsų reputacija žeminat ir trypiat apie kokia repūtacija eina kalba kai tokia giltinių komanda susirinkusi nuo kolūkio laikų yra ne į žmogų žiuri o į kyšius Komentaras patinka Komentaras nepatinka
aaa2017-11-14
teko susidurt su šia žmogysta patirtis nemaloni su skausmais buvom isvyti is priimamojo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
visas senbezdas lauk varyt isikirmyjusios ir dedasi dievais 2017-11-14
vetrinarai su gyvūnais šitaip nesielgia kaip šilutė bet tiek nužmogėt Komentaras patinka Komentaras nepatinka
GoGoLiS2017-11-14
Žinau ne vieną žmogų, kuris paniškai bijo Šilutės ligoninės ir ten sėdinčių monstrų mielų močiučių kailyje Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Šilutiškė2017-11-14
Žinau,kad dažnai žmonės kreipiasi be pagrindo, juk skubi pagalba suteikiama ypatingais atvejais... o žmonės blogai jaučiasi savaitėmis ir nesikreipia į savo šeimos gydytoją - o priėmime viską atliks ir be eilės.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
per tokius tariamus daktarus tik į kapus nueisi o ne pagysi 2017-11-14
kad uždarytų tokia tariama ligoninę kuo greičiau visam pasaulį miršta nuo ligų žmonės o šilutei nuo daktarų Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2017-11-14
Siuabas..Nėra žodžių.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka