Kartu žaidė vaikai ir suaugusieji

2017-11-17, Turnyro Akmenėje dalyviai - skirtingo amžiaus stalo tenisininkai.

Akmenėje lapkričio 4 dieną surengtame stalo teniso turnyre žaidė skirtingų lygių mažosios raketės mėgėjai - be reitingo ir reitinguoti. Kartu varžėsi vaikai ir suaugusieji.

Iš Šilutės atvažiavo 5 sporto mokyklos auklėtiniai (treneris A. Silius) ir neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) iš Traksėdžių (vadovas J. Piekautas) 6 ugdytiniai bei keli veteranai. Tarp pastarųjų geriausiai pasirodė Z. Šikšnius, kuris prasiveržė į reitinguotų sportininkų finalą ir užėmė 7-ąją vietą. O juk žaidė ir šalies aukščiausios lygos dalyviai.

Iš sporto mokyklos auklėtinių geriausiai pasirodė K. Alkimavičiūtė. Ji moterų turnyre užėmė 4-ąją vietą. Gi berniukams (T. Venckus, V. Tubutis, R. Damulis) dar buvo per sunku prasimušti į finalą ir po atrankos varžybų pogrupiuose jie toliau tęsė kovas paguodos turnyre. Mergaičių paguodos turnyre žaidė juknaitiškė D. Ašmantaitė, sporto mokyklos auklėtinė.

NVŠ traksėdiškių vaikų amžius - 9-12 metų. Vienuolikmetis Lukas Raugevičius džiaugėsi užimta 6-ąja vieta, dviem metais jaunesnis jo brolis Jonas liko dešimtas, 9 - metis  E. Pundinas taip pat devintas, 10 - metis M. Dubickas užėmė 11-ąją vietą, 12-metis R. Pužauskas -14-as, trečiokė K. Uksaitė patenkinta tuo, kad gavo progą pažaisti su stipresnėmis varžovėmis, pažiūrėti, kaip mažąją raketę valdo jau žinomos stalo tenisininkės.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?