Akcija „Medžiok saugiai“ vyks ir gruodį

2017-11-21, am.lt

Spalį prasidėjusi šiemetinė aplinkosauginė akcija ,,Medžiok saugiai“ vyks iki gruodžio vidurio. Ji skirta užtikrinti, kad būtų vykdomi saugaus elgesio medžioklėje reikalavimai, teisėtai naudojami medžiojamųjų gyvūnų ištekliai. 

Akcijos metu aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnai, pasitelkę neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius, tikrina, ar medžiotojai medžioja saugiai, ar racionaliai naudoja medžiojamųjų gyvūnų išteklius, ar atsakingai tvarko medžioklės dokumentus. Ypač daug dėmesio skiriama medžioklių varant organizavimo tvarkai. 

Spalį sustiprintą medžioklės kontrolę jau vykdė Alytaus, Klaipėdos, Marijampolės, Vilniaus, Kauno ir Šiaulių regionų aplinkos apsaugos departamentai (RAAD), lapkričio 15 d. akciją pradėjo Utenos RAAD. Šį mėnesį į ją įsitrauks ir Panevėžio RAAD. 

Aplinkosaugininkai primena gyventojams, kad apie pastebėtus medžioklės reikalavimų pažeidimus, kaip ir kitus aplinkosauginius pažeidimus, reikėtų nedelsiant pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112. 


Straipsnio komentarai

mat kaip2017-11-22
suprasčiau dėl mėsos medžiotų, o čia dėl sportinio intereso ar trofėjų.. taip daro tik tų, kurie didelio pasidžiavimo neturi, tai nori bent trofėjais didžiuotis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Briedis2017-11-22
viena zudika matau net su pabuklu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Svarbiausia2017-11-21
Negerti ir į savus nesaudyti Komentaras patinka Komentaras nepatinka