Musulmoniškojo pusmėnulio šleifas gaubia Europą

2017-11-23, Parengė Kęstutis Jočys

Pasaulis keičiasi. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad, siekiant išlaikyti nacijos gyvastį, reikia, jog per 25 metus kiekvienoje dviejų asmenų šeimoje augtų ne mažiau nei 2,1 vaiko. Nė viena nacija neišgyveno, jei jos gimstamumo vidurkis sudarė 1,8 vaiko, o jei koeficientas sudaro tik 1,3 vaiko vienai šeimai, nacijos išgelbėti nebeįmanoma.

Nerimą keliantys faktai

Tam prireiktų nuo 80 iki 100 metų, bet dar nėra sugalvotas toks ekonominis modelis. Jei šeimoje auga tik vienas vaikas, tai jų ateityje bus perpus mažiau nei tėvų, o jei ir jie augins tik po vieną atžalą – tai anūkų bus keturis kartus mažiau, Šiuo metu gimstamumo koeficientas Prancūzijoje - 1,8, Anglijoje - 1,6, Graikijoje - 1,3, Italijoje - 1,2, Ispanijoje - 1,1 vaiko vienai šeimai.

Musulmonai atrieda, atidunda...

Kada nors tokios Europos, kokia ji yra dabar, nebebus. Tačiau gyventojų skaičius joje nemažės. Kodėl? Dėl imigracijos. Nuo 1990 metų  90 proc. gyventojų prieauglio sudarė imigrantai iš arabiškųjų islamo valstybių. Jau dabar, pavyzdžiui, Prancūzijoje jaunų musulmonų vaikų iki 20 metų skaičius didžiuosiuose miestuose sudaro 40 ir daugiau procentų. Jei prancūzų šeimoje gimstamumo vidurkis – 1,8 vaiko, tai tarp musulmonų net 8,1! Paskaičiuota, kad 2027 m. Prancūzijoje kas penktas gyventojas bus musulmonas. Per pastaruosius 30 metų Didžiojoje Britanijoje imigrantų iš Azijos ir islamo valstybių skaičius nuo 82 tūkst. išaugo iki 2,5 mln. Jų kiekis padidėjo net 30 kartų! Dabar tenai yra apie tūkstantis mečečių, kur anksčiau meldėsi krikščionys. Olandijoje ir Belgijoje padėtis dar sudėtingesnė: gali būti, kad per artimiausius 15 metų, jei situacija nesikeis, šiose valstybėse pusę gyventojų sudarys musulmonai.

O Vokietija jau oficialiai turėjo pripažinti, kad nacijos mažėjimo sustabdyti nebepavyks. Pagal liūdniausias prognozes, 2050 m. ji gali tapti musulmoniška valstybe. Buvęs Libijos lyderis yra pasakęs: „Užkariauti Europą mums neprireiks nei kardų, nei savižudžių. Su Alacho pagalba 50 mln. arabų pavers Europą musulmonų kontinentu“. Panaši situacija ir už Atlanto. Pvz., JAV nuo1970 m. arabų ir aziatų skaičius nuo100 tūkst. padidėjo iki 9 mln. (tikrųjų amerikiečių gimstamumo koeficientas vienai šeimai sudaro 1,6 vaiko). Dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trampas ėmėsi ryžtingų veiksmų, siekdamas sustabdyti šį srautą. Europoje šiuo keliu eina Vengrija, Čekija, Lenkija. Kitos valstybės, tarp jų ir Lietuva, pagal ES nustatytas kvotas dar laukia musulmonų plačiai atvėrusios duris.

Pasaulis keičiasi...


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?