Sausio mėnesio horoskopas

2015-01-02, ji24.lt
„Shuterstock“ nuotr. / Apledėjusi rožė
„Shuterstock“ nuotr. / Apledėjusi rožė

Portalas Ji24.lt pateikia astrologės Lanos Kutkytės sudarytą sausio mėnesio horoskopą dvylikai Zodiako ženklų.


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)


Pirmas dvi dekadas pasistenkite kruopščiai vykdyti pagrindinius įsipareigojimus – tai metas, kai galėsite įsitvirtinti darbe ir pademonstruoti vadovams, jog esate vertas pagarbos darbuotojas. Būkite rimti ir susikaupę ties savo veiksmais, nes šiuo metu negalite sau leisti elgtis ir dirbti lengvabūdiškai.

Įtemptoje atmosferoje skambės palankios karjeros galimybės, tik nuo jūsų susikaupimo priklausys rezultatai. Paskutinę dekadą svarbu taps daugiau bendrauti ir sutarti su kolektyvu bei draugais. Tikėtina, jog sulauksite iš jų įdomaus pasiūlymo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tai jūsų autoriteto įtvirtinimo, svarbių projektų metas. Būsite optimistiškai nusiteikę, tačiau tai netrukdys blaiviai įvertinti situacijos. Svarbu išnaudoti šį jums sėkmingą laikotarpį, tad skirkite daugiau dėmesio susitikimams su svarbiais žmonėmis, savo veiklos pristatymui ir panašiai.

Jokiais būdais nereikėtų užsidaryti vienumoje, juk tai išties įkvepiantis mėnuo. Bendraudami būkite atviri ir nelaukite, kol aplinkiniai savaime susipras, ko norite ar kaip jaučiatės. Išsakykite savo poreikius ir tik tuomet jie bus išpildyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nervų sistema bus jautri, todėl verčiau skirkite jėgas tik svarbiausiems darbams ir venkite tų, su kuriais paprastai konfliktuojate. Galite patys save nustebinti intensyviomis emocijomis ir poreikiu kažką gyvenime keisti iš esmės, tačiau nepulkite skubėti atsisakyti kažko, kas šiuo metu jūsų nedžiugina.

Išsaugokite tuos santykius ir tas vertybes, kurios jums yra svarbiausios. Paskutinę dekadą sulauksite labai džiugaus, kupino energijos ir sėkmės meto, kuris leis atsikratyti sunkių emocinių būsenų. Tai galimų stambių pasiūlymų laikas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Galite sutikti savęs vertą partnerį, o jeigu jį jau turite šalia, tuomet stenkitės girdėti ir suvokti jo interesus. Būtent partnerystė šį mėnesį yra stabiliausias ir greičiausias kelias į sėkmę. Jei sieksite su viskuo susitvarkyti patys, tuomet nenustebkite, jei kiekvienas jūsų veiksmas gali pasirodyti tarsi žingsnis atgal.

Kad ir ką planuojate veikti – darykite svarbiausius darbus kartu su kažkuo, partnerystėje. Taip pat sausį jus gali užklupti nevaldoma meilė, kuri atneš į jūsų gyvenimą nemažai sunkiai tramdomos aistros ir nepaaiškinimo pavydo.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors Liūtai mėgsta, kad kiekviena diena būtų kaip šventė, tačiau šiuo periodu daugiau dėmesio pareikalaus pareigos darbe bei šeimoje. Svarbu nenuolaidžiauti sau, susitelkti ir suvokti, jog laikas nelaukia. Taigi teks susiplanuoti darbus ir atlikti viską laiku, nes kitaip lengvai pritrauksite kritiką bei priekabių aplinkinių dėmesį.

Paskutinę dekadą gali tekti daugiau laiko praleisti viešumoje bei susitikti su žmonėmis, kurie gali palengvinti jūsų padėtį, suteikti reikiamos pagalbos. Tik nebūkite per daug išdidūs – priimkite pasiūlymus, nevenkite kitų paramos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ambicingas, stiprus bei sėkmingas mėnuo. Jei jūsų gyvenime nėra meilės, tuomet dabar yra palankiausias laikas šią spragą užpildyti. Puikus laikas tikros meilės pradžiai, todėl pasistenkite įdėmiau patyrinėti priešingos lyties atstovus, su kuriais susipažinsite, tarp jų gali būti rimtas kandidatas į jūsų širdį.

Jei jau turite antrąją pusę, galite apsvarstyti vestuvių galimybę. Darbo sferoje nusimato ryškus ir kūrybingas metas, kupinas naujų vaisingų sumanymų. Tiek meilėje, tiek darbe atsisakysite paviršutiniškumo, o malonumą dėrinkite su atsakomybe.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Gali tekti spręsti savo artimos aplinkos, šeimos problemas, tačiau tai nebūtinai yra blogai. Pats metas atnaujinti nutrūkusį bendravimą su artimais giminaičiais, daugiau bendrauti su šeima – jų dėka į jūsų kasdienybę ateis nemažai malonių dalykų.

Šį mėnesį turėtų būti orientuojamasi į nuoširdų bendravimą, namų jaukumą, buitį. Svarbiausia, kad neužsikrautumėte sau ant pečių per daug darbo rūpesčių, kitaip gali kamuoti nuovargio jausmas. Paskutinė dekada atneš naujos jėgos pradėti kažką reikšmingo ir džiugaus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pirmos dvi dekados bus sėkmingos turintiems savyje paslankumo, supratingumo, gebėjimo prisiderinti prie kitų. Sunkiau bus tiems, kurie užsispirę laikysis savo nuomonės ir nė už ką nesutiks prisitaikyti prie aplinkybių.

Nebijokite improvizacijų – taip nuveiksite kur kas daugiau nei patys manote. Svarbiausius darbus pasistenkite sutvarkyti iki sausio 20 dienos, o vėliau ateis tinkamas metas kurti savo asmeninį gyvenimą, planuoti šeimos reikalus, keltis gyventi į naują vietą ar remontuoti namus. Venkite nesveiko maisto, organizmas bus ypač jautrus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pirmas dvi dekadas sėkmė lydės sritis, susijusias su finansais, darbu, menais, grožiu. Nors darbų bus daugybė, leiskite sau pasimėgauti gyvenimo malonumais, apsilankyti grožio salone, nusipirkti grožio priemonių. Pasirūpinkite, kad galėtumėte jaustis patogiai, tuomet ir su darbais susitvarkysite lengviau.

Paskutinę dekadą būsite priversti skirti daugiau dėmesio dokumentų tvarkymui: čia gali tekti peržiūrėti senas sutartis, taisyti klaidas, spręsti užmirštas problemas. Galite sulaukti netikėto skambučio ar laiško iš žmogaus, kuris buvo jums svarbus praeityje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sausis jums šiemet vienas iš geresnių mėnesių: į daugelį gyvenimo sričių ateis įkvėpimas bei sėkmė. Būtinai reikia kuo geriau išnaudoti šią stiprią laikotarpio energiją, plėtojant savo veiklą, pristatant ją visuomenei, planuojant veiksmus, kurie leistų jums pereiti į kitą karjeros lygmenį.

Pasveikinkite save su naujo ciklo pradžia ir pasistenkite, kad jūsų tikslai būtų pakankamai platūs. Mėnesio pabaigoje į jūsų kasdienybę pasibels finansinis stabilumas, kuris pasiliks ilgam, jeigu tik neišlaidausite nebūtiniems daiktams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sausio pirmos dvi dekados – vienos iš prasčiausių metuose. Atrodo, lyg nieko tragiško nevyks, tačiau jūsų vidinė būsena trukdys susikaupti darbams, o baimės ir fantazijos taps jūsų didžiausiomis problemomis. Daug kas gali atrodyti blogiau nei yra iš tikrųjų, todėl svarbius darbus geriau atidėti ateičiai.

Naudingiausia būtų perkelti juos į paskutinę dekadą, kuomet sugriš jėgos ir sėkmė darbe bei meilėje. Instinktyviai pajusite, jog pagaliau atėjo metas veikti be delsimo ir baimių. Būtinai siekite to, link kur linksta jūsų širdis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pirmos dvi dekados ypač aktyvios: nors finansine prasme tai nėra lengvas metas, tačiau veiklos ir idėjų nestigs. Šiuo laikotarpiu ypač svarbi taps draugų ir bendraminčių parama jūsų veikloje, tad pasidalinimas sumanymais su kitais gali jums būti žymiai naudingesnis nei bandymas visus darbus atlikti savarankiškai.

Paskutinė dekada vangesnė, perspektyviau ją būtų skirti dvasiniam tobulėjimui, išmokti nuraminti savo protą ir užleisti vietą intuicijai, kuri šiuo metu bus ypač stipri. Iki gimtadienio gali dažnai kilti natūralus noras daugiau laiko skirti poilsiui ir jėgų kaupimui.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?