Grafičio dirbtuvės Pagėgių savivaldybės Kultūros centre

2017-12-01, Pagėgių savivaldybės Kultūros centro informacija
Visus sužavėjo grafičio technika. Autorių nuotr.
Visus sužavėjo grafičio technika. Autorių nuotr.

Dalyvauti žaismingame projekte „ Ačiū“ užsiregistravo 20 moksleivių, Pagėgių viešosios bibliotekos darbuotojai ir visi Pagėgių krašto dailės mokytojai.

Pagėgių savivaldybės Kultūros centras šiame projekte buvo partneriai ir vykdė jį drauge  su Kūrybos ir inovacijų laboratorija bei Švietimo ir mokslo ministerija. Kūrybos ir inovacijų laboratorijos sumanytojas Audrius Laurutis projekto dalyvius mokė pasidaryti grafičio trafaretą bei savo grafičio piešinį ir nupiešti jį miesto erdvėse, taip gatvės menu padėkojant Lietuvai.

Kultūros centro darbuotojai turėjo didelių užmojų ir projekto metu - dalyvių pagalba, ketino padovanoti miestui Pagėgių krašto šviesuolių portretus, kurie turėjo atsirasti miesto erdvėse. Tačiau ši technika ne tokia lengva, kaip pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Bet dalyviai techniką įveikė, ant drobių atsirado Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Martyno Jankaus, Manto Jankavičiaus ir kitų jaunimui autoritetingų žmonių  jaunatviški portretai. Technika perprasta, krašto menininkams belieka dar kartą susitelkti ir Valstybės šimtmečio proga padovanoti miestui Pagėgių krašto šviesuolių portretus.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!