Gardame – gerumo ir padėkos vakaras

2017-12-01, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Renginio metu ištarta daugybė nuoširdžių padėkos žodžių. Lijanos Jagintavičienės nuotr.
Renginio metu ištarta daugybė nuoširdžių padėkos žodžių. Lijanos Jagintavičienės nuotr.

Metai eina į pabaigą... O kiek renginių, kiek darbų, švenčių, susitikimų, šokių, dainų ir juoko per metus... Jų daug, kuriuos organizavo Gardamo seniūnija. Vienas svarbiausių renginių šiemet – miestelio šventė „Piliakalnių sakmės“, kuri vyko net dvi dienas. Ji tikrai nebūtų įvykusi, jei ne įstaigos, įmonės ir žmonės, kurie rėmė ir padėjo viską organizuoti. Todėl vieną lapkričio penktadienį  į seniūnijos salę sukviesti tie, kurie nuolat prisideda, kad gyvenvietėje būtų puoselėjamos tradicijos.

Pirmiausia visus susirinkusiuosius pasveikino Gardamo seniūnijos specialistė, vykdanti seniūno funkcijas, Gardamo kaimo bendruomenės „Tenenys“ pirmininkė Birutė Pocevičienė. Ji negailėjo padėkos žodžių, kurie buvo tikrai labai nuoširdūs. „Gyvenimas prasmingas, jeigu sugebame išlikti kitų atmintyje, jeigu atlikti darbai teikia džiaugsmą visuomenei. Norisi apžvelgti per metus atliktus darbus. Gal jie ne tokie dideli, bet jie yra prasmingi mūsų kraštui. Šiandien norime padėkoti tiems žmonėms, kurie prisidėjo, kad miestelio šventė įvyktų. Šiandien norisi tiesiog dėkoti “, - sakė B. Pocevičienė.

Gardamo Šv. Roko parapijos klebonas Antanas Gylys priminė, kad dėkojimas yra tarsi malda, nes  tais išsakytais gražiais žodžiais pagarbiname ir kūrėją, nes visi esame Viešpaties rankos. „Kartais, kada mes mokame net už smulkmeną padėkoti, pasakyti ačiū, nusišypsoti... Tai yra labai daug. Gražus bendrystės ryšys visus apjungia, kai  yra padaromi dideli ir gražūs darbai, renginiai, talkos ar kiti darbai. Labai gražiai yra pasakęs apaštalas Paulius, kad mes visi esame to paties dangiško tėvo vaikai, o vaikai turi gyventi draugiškai. Jei mes kažką padarome ne taip ir norime atkurti draugystę - atsiprašome, susitaikome.  Tada pajuntame dvasinį džiaugsmą, ramybę“, - tęsė sielų ganytojas. Jis dėkojo susirinkusiems. Džiaugėsi, kad Gardame žmonės jį myli, yra malonūs. Todėl linkėjo, kad Dievas visiems už pagalbą atlygintų, visus jungtų gražiu meilės ryšiu.

Buvo išdalintos  padėkos geradariams. Daugybę kartų ištartas „ačiū“.  Vakaro metu visų širdis dainomis džiugino Lina Balčiauskienė, Vigailė Vilčiauskytė, Ieva Predkutė, Ilja Stepanenko, Beatričė Eidėnaite, Gardamo moterų vokalinis ansamblis „Aušrinė“ bei grupės iš Kretingos „Verona muzika“ atliekami kūriniai. Atrodė, kad ir rudens vakaras nusispalvino ryškesnėmis spalvomis.

Vakaras tęsėsi ilgai. Jis baigėsi, tačiau liko neišdildomi įspūdžiai iš renginio ir nuoširdi padėka širdyje. „Dar kartą neišmatuojamas ir iš visos širdies ačiū jums visiems. Kurkime, džiaukimės, svajokime, grokime, sportuokime ir darykime dar daug beprotiškai smagių dalykų kartu“, - kalbėjo bendruomenės pirmininkė B. Pocevičienė.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?