Išgelbėta miške pasiklydusi šeima

2017-12-06, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Šilutės ugniagesiai-gelbėtojai skubėjo į pagalbą miškuose paklydusiai klaipėdiškių porai. Sutuoktiniai buvo ne juokais išsigandę, o moteris, kuri laukiasi, buvo apimta panikos.

Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas, pulkininkas-leitenantas Rimantas Mačijauskas pasakojo, kad lapkričio 26-ąją, apie 1 valandą 30 minučių, ugniagesius-gelbėtojus pasiekė žinia, kad reikia gelbėti žmones, kurie pasiklydo nežinomame miške. Bendrajam pagalbos centrui paskambinęs asmuo neprisistatė ir informavo, kad ne tik pasiklydo nežinomoje vietoje, bet ir jų automobilis užklimpo, kuomet norėjo apvažiuoti apsemtą vietą,  nėščia moteris  panikuoja ir jai yra bloga.

Klaipėdiškiai niekaip negalėjo paaiškinti, kurioje vietoje yra. Vyras gelbėtojams atsiuntė nuotrauką elektroniniu paštu, kurioje užfiksuota važiavimo trajektorija ir pažymėta buvimo vietą. Kur tai yra, netruko išsiaiškinti gelbėtojai. Tai buvo Juknaičių seniūnijos Kulynų kaime esantis miškas. Todėl čia netrukus išskubėjo policija, medikai ir ugniagesiai. Pakeliui teko iš purvyno traukti ir greitosios medicinos pagalbos automobilį. Pasiklydėlių automobilį irgi ištraukė policijos pareigūnai, mat ugniagesių transportas negalėjo privažiuoti – miško keliukas buvo per siauras.

Suteikus pagalbą porai iš uostamiesčio, jie buvo palydėti iki pagrindinio kelio, kuris veda į Klaipėdą. Sutuoktiniai sveiki ir laimingi grįžo į namus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?