Pasimatymas įsimylėjusiam šilutiškiui baigėsi policijoje

2017-12-13
A.Vaitkevičiaus asociatyvi nuotr.
A.Vaitkevičiaus asociatyvi nuotr.

18 metų merginos ir 19 metų vaikino pažinties pratęsimas išsinuomotame bute Telšiuose, Žemaitės gatvėje, baigėsi pareiškimu policijai.

Incidentas įvyko trumpalaikei nuomai išsinuomotame bute. Iš pradžių pora smagiai leido laiką, o savaitės pabaigoje padaugino alkoholio.

Policiją išsikvietusi mergina skundėsi, kad kartu vartojant alkoholį graži draugystė peraugo į smurtą. Neblaivus draugas, sugriebė rankomis už kaklo ir ėmė smaugti. Iš smurtautojo gniaužtų išsivadavusi mergina paskambino Bendrojo pagalbos centro telefonu 112.

Atvykus policijos pareigūnams, abiem nustatyti vidutiniai girtumai. Šilutės rajone gyvenantis įtariamasis įpūtė 2,21 prom., o Telšių rajone gyvenanti nukentėjusioji – 1,77 prom.

Įtariamasis sulaikytas, dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Iš Šilutės rajono į Telšius pas panelę atvažiavusiam vaikinui gresia rimti nemalonumai . Teismas gali skirti viešuosius darbus arba laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki vienerių metų.

Pasirodo, jaunų žmonių pora susipažino anksčiau. Jaunuolis buvo užsienyje, o šiam grįžus, nusprendė išsinuomoti butą savaitei, kad nesudaryti nepatogumų gyvenant pas merginos tėvus.

Tačiau pasibuvimas gražiame išsinuomotame bute netikėtai apkarto. Vaikinas vėl turėjo išvykti į užsienį dirbti, todėl abu įsimylėjėliai esą skaudžiai išgyveno, kad vėl teksią išsiskirti. Širdgėlą abu skandino taurėje tol, kol smarkiai susipyko. Konfliktas peraugo į smurtą.

Nuotykis išsinuomotame bute vaikinui bent jau laikinai sujaukė planus išvykti. Beje, išsiblaiviusi porelė kaipmat susitaikė.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

L.O.2017-12-13
Tegul tv pagalbą kviečiasi Komentaras patinka Komentaras nepatinka
a2017-12-13
nes policija jau nuo neatmenamu laiku geriausiai santykius isaiskina :D Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Viktoras2017-12-13
Mergai bahuras atčibodo usimani palikti užtai poličija isikvėti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jo2017-12-13
hormo audros ... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
hahahahaha2017-12-13
norėjo padaryti džigi džigi su pana, išsinuomavo butelį, padarė daugadienes ir gavosi komedija be pinigų. Seniai taip bežvengiau Komentaras patinka Komentaras nepatinka