Šyliuose – gyvos tradicijos ir stipri bendruomenė

2017-12-15, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Gardamo seniūnijos Šylių kaimo bendruomenė „Švylys“ rinkosi į visuotinį susirinkimą, kuriame ne tik aptarė besibaigiančių metų nuveiktus darbus, bet ir suplanavo naujus.

Pirmiausia visus pasveikino bendruomenės pirmininkas Arūnas Juozas Uselis. Jis džiaugėsi, kad bendruomenėje daug darbščių ir aktyvių žmonių. Aptarti įvairūs darbiniai klausimai, pasidžiaugta, kad praėjusiais metais įgyvendinti trys projektai. Todėl jau sutvarkyta 50 metrų Šylių tvenkinio pakrantės, įrengtas paplūdimys, pastatyti suoliukai, persirengimo kabinos, sutvarkytos bendruomenės namų grindys. Itin džiaugtasi, kad šiemet ir vėl pavyko puikiai suorganizuoti tradicinį bendruomenės renginį „Gandro dovanos“. Jau suplanuota organizuoti ir kalėdinį renginį. Sudaryta organizacinė grupė, kuri rūpinsis jos organizavimu.

Pirmininkas bendruomenės nariams nestokojo nuoširdžių padėkos žodžių. „Ačiū“ ištartas ir tiems, kurie dalyvavo „Šimtmečio“ žygyje. Patiems aktyviausiems įteiktos padėkos. Jomis apdovanoti: Juozas Šiaudvytis, Laimutė Uselienė bei Ramutė Mockienė. Nepamiršti ir tie, kurie šių metų antrąjį pusmetį šventė savo jubiliejus. Gražios linkėjimų ir gėlių puokštės įteiktos Virginijai Balčytienei, Alfonsui Bastakiui, Juozui Šiaudvyčiui ir Stanislovai Bobilinskienei.

Šyliškiai nestokojo geros nuotaikos. Susirinkimas praėjo sklandžiai ir be įtampos. O po jo niekas neskubėjo skirstytis. Visi mielai žiūrėjo Juknaičių mėgėjų dramos kolektyvo „Motyvas“ spektaklį „Bobutės susipyko“, klausėsi Antano Kmitos vadovaujamo ansamblio „Šilainė“ atliekamų dainų.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Zigmas2017-12-16
Poniai rasytojai reiktu pakartot rasybos pamokas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?