Kalėdinė dovana šilutiškiams – naujas prekybos centras

2017-12-19, KĘSTUTIS JOČYS

Dar nespėjus pilnai išaušti antradienio rytui, plačiai atsivėrusios durys pakvietė kviestinius svečius į naujo prekybos centro „MAXIMA XX“ atidarymo šventę.

Padėkos ir...

Nuo pat įėjimo iki prekybos salės galinės sienos, išpuoštos mėlynos ir raudonos spalvų balionais, prie kurios „elfų“ ansamblis grojo džiazo improvizacijas, buvo patiestas raudonas kilimas. Pirmoji į susirinkusius  kreipėsi „MAXIMA XX“ tinklo vadovė Kristina Jokubauskienė sakydama, kad šis prekybos centras jau bus 240 – jubiliejinis. Buvo greitai atliktas didelis darbas, prie kurio prisidėjo daug žmonių – nuo projektuotojų iki personalo. Ji paminėjo, kad čia bus nemažai naujovių, pavyzdžiui, savitarnos kasos, pirkėjams bus pasiūlytas gerokai platesnis ir įvairesnis prekių asortimentas. „Tačiau ne daiktai yra svarbiausia, o žmonės, kurie čia dirbs ir kurie lankysis šiame prekybos centre“, - baigdama sakė K. Jokubauskienė. „MAXIMA XX“ direktorė Jovita Jankauskienė džiaugėsi, kad per trumpą laikotarpį pavyko suburti komandą, nuo kurios daug priklausys prekybos centro patrauklumas ir atmosfera. Šiems žodžiams pritarė ir „MAXIMOS“ tinklo regiono direktorė Drąsutė Určinauskienė: „MAXIMA“ – tai jūs, o jūs – tai „MAXIMA“.

Atidarymo proga buvo pasveikintos ilgiausiai šiame prekybos tinkle išdirbusios darbuotojos: vadybininkė Žana Kovaliova (16 m.), pardavėja Violeta Kazlauskienė (14 m.) ir direktorė Jovita Jankauskienė (14 m.). Neliko pamiršti ir gruodžio mėnesį gimtadienius švęsiantys bei visas kolektyvas, kuriuos rožių žiedais ir dovanomis pasveikino prekybos tinklo vadovės.

Sveikinimai ir...

Pasveikinti prekybininkų atvyko rajono ir miesto vadovai: mero pavaduotojas Algis Bekeris, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis ir Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus. Mero pavaduotojas centro direktorei padovanojo laikrodį, kad pardavėjos nepersidirbtų, o parduotuvė butų uždaroma laiku. V. Pozingis džiaugėsi, kad nebereikės važinėti į „Akropolį“ Klaipėdoje, o seniūnas, kaip tikras miesto šeimininkas, buvo patenkintas, kad Šilutė turės dar vieną jaukią, miestą puošiančią erdvę. Katalikų bažnyčios klebonas Remigijus Saunorius, prieš atlikdamas patalpų pašventinimo ceremoniją, pusiau juokais, pusiau rimtai pasakė: „Atrodo, kad ir rojaus nebereikia, kai turim tokį prekybos centrą“. Jis linkėjo, kad šiuose namuose būtų kuo mažiau dūmų, o prekybininkams būti gerais su pirkėjais, kad ir kokias pretenzijas jie bereikštų. J. Jankauskienei klebonas padovanojo Gerumo angelo statulėlę.

„MAXIMOS XX“ pagrindinio statytojo, „UAB „Žibai“direktorius Steponas Kazlauskas savo pasisakymą pradėjo žodžiais: „Statėm, statėm trobalę... ir pastatėm“. Statybos prasidėjo metų pradžiuoje. Nors pagal sutartį projektas turėjo būti baigtas tik ateinančių metų sausio pabaigoje, bet kolektyvas pasistengė ir viską baigė anksčiau. Pats pastatas iškilo per 5 mėnesius. Jis nuoširdžiai padėkojo projekto vadovui Rimantui Jurjonui ir visiems statybininkams, subrangovams už nuoširdų triūsą, o rezultatas prieš akis – švytinti naujoji „MAXIMA XX“. Prekybos centro direktorei jis įteikė simbolinį raktą.

Beliko atlikti dar vieną privalomą procedūrą – perkirpti juostą. Kai tą atliko trys direktorės, svečiai buvo pakviesti pasivaišinti centro kulinarių ir konditerių pagamintomis vaišėmis. O 10 val. į prekybos sales sugužėjo pirmieji pirkėjai ir smalsuoliai.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

blogis2019-01-05
na, direktore ilgai nepadirektoriavo :/ Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tik viena smulkmena2017-12-22
dovanas turės nusipirkti patys ale apdovanotieji...ir su solidžiu akcijinniu antkainiu... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ciesoriaus atvauzdas2017-12-20
Matyt didziausia dovana gavo klebonas kad net rojaus nebereikia Klausimas straipsnio autoriui -kokia dovana as kaip Silutiskis gavau Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Mantas Petruskevicius2017-12-20
Kazlausko kostiumas pirktas Dituvos baracholkej Komentaras patinka Komentaras nepatinka
buves2017-12-20
primena kazkokia darzine Komentaras patinka Komentaras nepatinka
buvau...2017-12-19
anšlagas žmonių. Akcijos gerai, bet tuoj baigsis ir bus eilinė parduotuvė. Iš kitos pusės gal ir gerai. Jeigu į maximą reikėdavo iškart po darbo nuvažiuoti tai jau mašiną gali už kilometro pastatyti. Dabar kaip ponas stataisi
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Aleliuja2017-12-19
Tai sakai dovana :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka