Šilutės Vydūno gimnazija kvietė prisiminti tikrąją švenčių prasmę

2017-12-21, Violeta Vilniškytė
Organizatoriai puikiai supranta, kaip prieš šventes svarbu nepamiršti skirti laiko artimiesiems ir atrasti vidinę ramybę. Gimnazijos nuotr.
Organizatoriai puikiai supranta, kaip prieš šventes svarbu nepamiršti skirti laiko artimiesiems ir atrasti vidinę ramybę. Gimnazijos nuotr.

Artėjant didžiausioms metų šventėms, visur skubame, pasiduodame kalėdiniam šurmuliui. O juk   Adventas – susikaupimo metas. Šilutės Vydūno gimnazijos bendruomenė to nepamiršta, todėl penktadienio vakarą visi susirinko į jau tradicija tapusi renginį – Adventinį-kalėdinį vakarą.

 

Pagrindinė įvykio iniciatorė – muzikos mokytoja Gražina Matulienė, jai padėjo antrų ir trečių gimnazijos klasių mokiniai bei mokytoja Audronė Stasiulienė. Gimnaziją aplankė garbingas svečias – Šilutės evangelikų - liuteronų bažnyčios parapijos kunigas Remigijus Šemeklis, kuris tarė sveikino žodį. Organizatoriai džiaugėsi, kad mokinai aktyviai dalyvavo, rengė pasirodymus, kartu pasibūti pakvietė ir tėvus. Prieš šventes labai svarbu nepamiršti skirti laiko artimiesiems ir atrasti vidinę ramybę. Tikimasi, kad ateityje tokios tradicijos bus nepamirštos ir tęsiamos.

 

 

 


Straipsnio komentarai

Dede virgis2017-12-26
Zasybys sukneles Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Irena2017-12-21
saunuolei vaikai tajp ir toliau grazu kai prisimena advienta Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?