Bute rasti dviejų vyrų lavonai

2018-01-02, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Šilutėje, Geležinkelio gatvėje esančiame bute aptikti dviejų vyrų lavonai. Vienas jų žmogaus, kuris beveik prieš metus visuomenės prašė pagalbos padėti jam išbristi iš vargo ir alkoholio liūno.

Gruodžio 27 dieną, apie 13 valandą, kambaryje, ant grindų rasti dviejų vyrų kūnai. Jie aptikti tuomet, kai juos pažinojusi moteris atnešė maisto ir šie jos neįsileido. Nieko nelaukusi, iškvietė pareigūnus. Vienas iš mirusiųjų – buto šeimininkas Valerijus, gimęs 1949 metais. Kitas miręs vyriškis - Artūras, gimęs 1971 metais. Pasak Šilutės policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkės Jurgitos Nausėdienės, tiek Artūro, tiek buto šeimininko Valerijaus kūnai buvo be išorinių smurto žymių. Kambaryje ir kitose patalpose grumtynių ar smurto pėdsakų nesimatė.

Abu vyrai nebuvo papuolę į policijos akiratį, bet tikėtina, kad nevengė taurelės. Viena iš mirties versijų – apsinuodijimas smalkėmis, bet kaip buvo išties – aiškinasi teismo ekspertai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tiesa, Artūrą „Šilokarčemos“ skaitytojai gal dar prisimena. 2016-ųjų metų balandį jis  papasakojo savo gyvenimo istoriją, kaip liko be namų.  Vyras turėjo žaizdas, kurios „keliavo“ ir  galėjo atsirasti ant bet kurios kūno vietos. Todėl jis neteko ir vieno kojos piršto. Po kažkurio laiko – ir pusės pėdos. Todėl teko praleisti daug laiko ligoninėje. Iš jos išėjęs,  nebeturėjo kur eiti. Todėl ir kreipėsi į spaudą prašydamas jam padėti susirasti stogą virš galvos. Artūras teigė, jog nebevartoja alkoholio ir nenorėjo laiko leisti nakvynės namuose. Todėl buvo įsikūręs vadinamajame Šanchajuje, o kai čia garažai buvo pradėti ardyti, jis teigė, kad  jau tikrai nebeturi, kur prisiglausti.  Naujų namų jis taip ir nerado, gyveno asocialų gyvenimą.  Vyras praeinančių prašinėdavo pinigų prie prekybos centrų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?