Pagėgiuose įvardintas politinis „tvarkiečių“ režisierius

2018-01-03, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
D. Budvydienė
D. Budvydienė

Prieš Kalėdas vyko paskutinis Pagėgių savivaldybės tarybos posėdis. Jo metu netrūko atvirų pasisakymų. Nepavyko į gatvę išmesti ir Administracijos direktorės Dainoros Butvydienės.

Norėjo svarstyti

Posėdyje dalyvavo 21 tarybos narys. Ko gero aktualiausias tos dienos klausimas skambėjo taip: „Dėl Dainoros Butvydienės atleidimo iš Pagėgių savivaldybės administracijos direktorės pareigų“. 

Šį klausimą siūlė išimti iš darbotvarkės dauguma taryboje. Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pagėgių skyriaus pirmininkas Petras Ubartas tam nepritarė ir net įvardino slaptą Pagėgių „tvarkiečių“ politikos režisierių. Jis teigė, kad nežino, kodėl apskritai siūloma klausimą išimti iš darbotvarkės. „Siūlau jį palikti. Manau, kad klausimas dėl Administracijos direktorės atleidimo bus išimtas iš dienotvarkės. Mere, jūs  davėte suprasti, kieno yra dauguma Taryboje, kas yra režisierius  ir režisuoja šitą visą kompaniją. Man atrodo sėdi jis salėje, šypsenėlė maloni jo veide. Norime svarstyti klausimą dėl D. Butvydienės atleidimo ir išklausyti abi konflikto puses“,– dėstė P. Ubartas.  Tas su malonia šypsenėle įvardintas  buvęs Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstas Komskis. Su šypsena veide buvo ir bandoma atleisti iš pareigų D. Budvydienė.

Netrukus pasisakė ir „tvarkietis“ Kęstutis Komskis. Pasak jo, „valstiečio“ kalba buvo ne į temą, mat neva, jei kažkuri politinė jėga nori išgirsti konflikto pusių nuomones, ji turi pilną teisę kviestis merą ar Administracijos direktorę pas save ir išsiaiškinti tai, kas domina.

Mato pažeidimų

Tarybos narys Edgaras Kuturys taip pat buvo įsitikinęs, kad Administracijos vadovą reikia keisti, nes, anot jo, dabar einanti šias pareigas D. Butvydienė neatlieka savo pareigų taip, kaip išties turi atlikti, jos darbe nemažai galima rasti trūkumų, pažeidimų.

Pagėgių meras Virginijus Komskis atvirai prabilo apie nesutarimus su Tarybos valdančiąja dauguma, partijos Tvarka ir Teisingumas frakcija. Jis neslėpė, kad visiškai neranda bendros kalbos su Administracijos direktore. „Suprantame, kad prie šio stalo dauguma yra „Tvarkos ir teisingumo“. Turėtume ieškoti kito direktoriaus, su kuriuo meras rastų kompromisą. Šių metų rugsėjį Administracijos direktorė prie LR Seimo nario R. Juškos pasakė, kad paklūsta tik daugumai. Mero klausyti atsisako. Sudėtinga dirbti“, - tikino meras. Tačiau, bandymas atleisti D. Butvydienę buvo bevaisis. Ji šias pareigas ir toliau eis.


Straipsnio komentarai

Linkim nenuleisti garo2018-03-06
Mūsų direktorė griežta, reikli pirmoj eilėj sau, paskiau kitiems, aštraus proto, sąžininga, reikalui esant suprantanti ir atjaučianti. Apart viso to - energinga ir graži (nuotrauka viršuje) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
patyręs2018-01-05
na meras turedamas nors kiek padorumo pats pasitrauktu, o dabar tik juokina aplinkinius Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kaimynė2018-01-04
Butvydienė puiki , nuoširdi ir gali dirbti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
gogo2018-01-03
Oi kaip kniazius pagėgių ponioms patinka, teko matyti kai jį froilen pamačiusios net išprakaituoja, o kas ten žemiau daros net nepadoru kalbėti... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?