2014-uosius prisimenant

2015-01-06, Svajonė Maciukevičienė, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Šilutės Viltis“ pirmininkė

Nurimo švenčių šurmulys. Vėl gyvename einančių  metų ritmu, tačiau  mintimis sugrįžtame  į praėjusius metus. Pasveriame ir įvertiname nuveiktus darbus, pasiekimus, nuoširdžiai pasidžiaugiame metų eigoje sutiktais žmonėmis, gražia narių bendryste, gražiomis idėjomis, kurias pavyko įgyvendinti. 

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijai „Šilutės Viltis“ metai buvo geri, o rezultatai – džiuginantys. Visiškai įvykdytas Socialinės reabilitacijos ir  paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektas. Per visus metus bendravome su rajono šeimomis, auginančiomis ar globojančiomis neįgalius asmenis. Vyko praktiniai užsiėmimai neįgaliesiems, pokalbiai-diskusijos iškilusiomis aktualiomis temomis, teikta muzikos terapijos paslauga, kuri orientuota į neįgaliojo gabumų ar sugebėjimų atskleidimą, veikė savipagalbos – psichologinės paramos grupė tėvams, kurie augina ar globoja vaiką su proto  negalia.

Labai džiugina ir bendrijos jaunuolių dramos kolektyvo „Žvaigždės“ veikla. Respublikinės  asociacijos „Viltis“ kvietimu dramos kolektyvas trečią kartą dalyvavo neįgaliųjų meninės veiklos festivalyje „Aš esu“, kuris vyko Šakiuose. 2014 metais pastatytas naujas puikus spektaklis-pasaka „Bebenčiukas ir kvailutė" (režisierė Jolita Ežerinskė). Spektaklio premjera įvyko tradiciniame bendrijos metų užbaigimo renginyje „Prie kalėdinės eglutės“. Į šventę susirinko ne tik šilutiškių šeimos, kuriose auga vaikas su negalia, bet atvyko šeimos iš Švėkšnos, Kintų, Vainuto, Žemaičių Naumiesčio, Rusnės ir kitų atokesnių rajono kaimų. Šioje šventėje buvo gausu ne tik dovanų, ne tik vaišių, bet labai daug gerumo, nuoširdumo ir šilumos. Tai galimybė panašaus likimo paženklintoms šeimoms pabūti kartu, pasidžiaugti savo vaikų pasiekimais, kad ir nedideliais.

Šios Kalėdų šventės buvo šiltos ne tik dėl gero ir šilto oro, jos buvo sklidinos atjautos, supratimo ir noro dalintis. Taip pat buvo pilnos džiaugsmingo šurmulio, gardžių kvapų ir skanėstų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie buvote su mumis praėjusiais 2014 metais. Dėkojame visiems, kurie įvairiose situacijose neatsisakė padėti, parėmė, palaikė geru žodžiu.

Drąsiai sakau, tai buvo geriausi metai ir šviesiausios Kalėdos. Kalėdinę atmosferą kūrė keletas nuoširdžių žmonių, šilutiškių, kuriuos suvienijo gerumo idėja. Esame dėkingi kiekvienam, prisidėjusiam prie šiųmetės šventinės iniciatyvos.

Nuoširdžius padėkos žodžius tariame ilgamečiams mūsų bendrijos rėmėjams: Ramutei Pupšienei, UAB „Smaližiaus kertelė" vadovei, kuri daugiau nei 10 metų mūsų bendrijos narius lepina saldumynais ir skanėstais, UAB „Tima" vadovui Petrui Juraškai,  įmonės „Stamela, Liepio firma“ vadovui Stanislovui Liepiui  ir  už dosnią paramą dėkojame UAB „Atrastėja“  vadovui Rimantui Jaruškevičiui. Ačiū jums!

Maži ir dideli darbai sukūrė rezultatą, leidžiantį tikėtis, jog  sugrįžta tikrosios Kalėdų tradicijos, grįstos atjauta, supratimu.

Metai buvo geri!

 

 

                                                                                             

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?