Politikas Arūnas Pupšys: „Manau, kad sprendimai ne visada buvo priimti skaidriai“

2018-01-10, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Politikas A. Pupšys negailėjo kritikos. L. Jagintavičienės nuotr.
Politikas A. Pupšys negailėjo kritikos. L. Jagintavičienės nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys Arūnas Pupšys apžvelgė 2017 metų Šilutės savivaldybės administracijos ir rajono Tarybos veiklą. „Dažniausiai Taryboje sprendimai yra priiminėjami vieno ar kelių suinteresuotų politikų iniciatyva“, - dėstė Tarybos narys.

Pasak politiko, pirmiausia norisi kalbėti apie Šilutės rajono savivaldybės administraciją. „Turiu pasakyti, kad direktorius Sigitas Šeputis puikiai atliko savo pareigas ir buvo puikus pavyzdys kitiems. Jis, net ir esant sudėtingai situacijai, sugebėjo „pajudinti ledus“ ir situacija stabilizuodavosi, buvo mažinamos skolos bei  priimama daug kitų sprendimų padėčiai gerinti“, - kalbėjo A. Pupšys.

Tačiau to paties pašnekovas negalėjo pasakyti apie Šilutės rajono savivaldybės tarybos veiklą. „Mano nuomone, nors buvo priimta daug ir gerų sprendimų, bet dauguma jų buvo priimti skubotai, šališkai, neatsakingai ir iki galo neišanalizavus esamos situacijos. To priežastis yra ta, kad dažniausiai Taryboje sprendimai yra priiminėjami vieno ar kelių suinteresuotų politikų iniciatyva“, - dėstė Tarybos narys.

Anot jo, viena iš savivaldybės institucijų pareigų yra teikti informaciją gyventojams, tačiau buvo atvejų, kai sprendimai buvo priimami neskaidriai, iš anksto nesupažindinant visuomenės. Pavyzdžiui, dėl Šilutės Laisvės alėjos gatvės atsiradimo. „Gyventojai iki galo nebuvo supažindinti apie būsimą šios gatvės naudą, kada tiksliai bus suremontuoti kiemai, apšvietimas, kad alėjoje būtų saugu ir jauku gyventi ir panašiai“, - tęsė A. Pupšys. Jis įsitikinęs, ne koks dar vienas pavyzdys  – sprendimai dėl Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro. Anot politiko, po tų sprendimų priėmimo, buvo išbalansuota centro veikla, darbuotojai buvo paliekami nežinomybėje, kol galiausiai teismas padėjo tašką.  „Tuo tarpu opozicijos pareiga yra kontroliuoti pozicijos darbą bei siūlyti savo idėjas, kad būtų užtikrinami geriausi sprendimai rajono gyventojams. Visgi, aš to pasigendu. Norėtųsi, kad opozicija būtų aktyvesnė ir tinkamai atstovautų savo rinkėjus“, - įsitikinęs A. Pupšys. 

Prasidėjus naujiems metams, jis žmonių pasitikėjimą pelniusiems ir išrinktiems į rajono valdžią primena, kad šilutiškiai ir rajono gyventojai, rinkdami merą ir Tarybą, norėjo ir laukė gerų sprendimų, kad mūsų kraštas galėtų puikuotis valdymo sistema be korupcijos šešėlio bei džiaugtis gerėjančia rajono situacija.


Straipsnio komentarai

alio2018-01-12
man tai jis kaip vyras grazus Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tauta2018-01-12
Nepamirs savo "didvyriu" Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2018-01-11
Kokiu tu skaidrumu ieskai dabar kai mentu dirbai visus grezdavai ir atkatus gaudavai is ko nama turi kal dabar neprilendi ne prie ko tai vel nori vogti ir meru buti cia tai gera Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šventasis 2018-01-10
o kas išvis yra daroma valdžioi skaidriai tik idomu iš kokiu blusu tokie dvarai kyla giminiu giminėm ir jachtų nuosavybės prieplaukos ir sakysit skaidriai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
p2018-01-10
vienintelis šaunus žmogus Šilutės politikoje Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Buvęs 2018-01-10
Ar čia tas iš Z. Naumiescio nuovados kur Gardamo ir apylinkių samagončikus dengdavo? Nu Šilutiskiai duodate , įkišote Skardžių, paskui su Nausėda juokinate. Dabar vėl cirkas. Į merus taiko..... Jums patinka kaip jūs dulkina... :) :) :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jonas2018-01-10
koks is jo meras Komentaras patinka Komentaras nepatinka
julius2018-01-10
samagona legalizuos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jeigu jeigu2018-01-10
jeigu Pupšys eis į merus, tai mano balsą turi Komentaras patinka Komentaras nepatinka
As2018-01-10
Rasliavos tikslas? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
senis2018-01-10
Nekalbeti geriau Pupsiui-patyleti tiktu. "...daug ir gerų sprendimų, bet dauguma jų buvo priimti skubotai, šališkai, neatsakingai ir iki galo neišanalizavus esamos situacijos". "...dažniausiai Taryboje sprendimai yra priiminėjami vieno ar kelių suinteresuotų politikų iniciatyva“.
O kuo pats Arunai esi suinteresuotas ir koks tamstos vaidmuo priimant Tarybai sprendimus???
Komentaras patinka Komentaras nepatinka