Smagiai praleistas laikas bičiulių būryje

2018-01-11, KĘSTUTIS JOČYS

Fridriko Bajoraičio biblioteka pakvietė Šilutės nevyriausybines organizacijas, o tiksliau jų deleguotas komandas į linksmas ir intelektualias žaidynes „Fortūnos ratas“.

Laimės ratas dalino taškus

Į šį kvietimą atsiliepė dauguma rajone veikiančių organizacijų. Pagal komandų pavadinimus nesunku buvo atspėti ir jų priklausomumą bei veiklos kryptį: „Bočiai“, „Moterų seklyčia“, „Policijos rėmėjai“, „Policijos partneriai“, „Saugi kaimynystė“, „Vaikiškos svajonės“, „TAU (trečiojo amžiaus universitetas)“, „Šilutės – Emericho draugija“. Pasipuošę originalia atributika komandų dalyviai susėdo prie stalų ir pasiruošė protų mūšiui.

Renginio vedėja, energingoji bibliotekos Informacinio skyriaus vedėja Sandra Jablonskienė, pasveikinusi į „knygų palėpę“ susirinkusią auditoriją, supažindino su žaidynių taisyklėmis, kurios nebuvo labai paprastos ir priminė kazino, nes komandoms, apart atsakymų į pateiktus klausimus, dar reikėjo sukti didžiulį ratą, o paskui pridėti arba atimti taškus iš varžovų. Klausimų buvo 11, jų amplitudė irgi plati – nuo mokslo iki geografijos. O kitos, muzikinės užduotys buvo gerokai lengvesnės. Atsakymams skirtas vienos minutės limitas. Įsisukęs žaidynių tempas truko apie pusantros valandos.

Apdovanojimai ir padėkos

Per pertraukėlę, kurios metu buvo skaičiuojami taškai, į komandų dalyvius kreipėsi Šilutės policijos komisariato darbuotoja ryšiams su bendruomene Nerija Ropienė ir padėkojo visiems už buvimą kartu, už tarpusavio supratimą. Taip pat ji pasidžiaugė gausiu policijos rėmėjų būriu, kurių Šilutėje yra 32, kai tuo tarpu kaimyninėje Šilalėje tik keturi, o Pagėgiuose – nė vieno. Buvo pasveikintas ir vienas aktyviausiųjų – Stasys Tunyla, kuris dar yra ir nusipelnęs donoras, savo kraują neatlygintinai davęs virš 40 kartų. Už produktyvų bendradarbiavimą N. Ropienė padėkojo „Oazės“ ir „Atėnės“ sporto klubams.

Kai buvo suskaičiuoti komandų surinkti taškai, vedėja paskelbė tris nugalėtojų komandas. III vieta atiteko „Policijos rėmėjams“, II – „Šilutės – Emericho draugijai“, o nugalėtojų „laurais“ džiaugėsi „TAU (trečiojo amžiaus universiteto)“ komanda.


Straipsnio komentarai

Kotrina2018-01-11
Šaunuolės TAU studentės.Pagarba
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?