Dviem pralaimėjimais užbaigusi 2017 metus „Šilutė“ – trečia

2018-01-10, S. Gvildys
S. Gvildžio nuotr.

Šilutės „Šilutės“ krepšinio komanda 2017 metus Mezon NKL užbaigė įsitvirtinusi trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Principinė dvikova dėl II vietos su Marijampolės „Sūduva- Mantinga“ pralaimėta.

Paskutinė krepšinio savaitė „Šilutės“ krepšininkams susiklostė nesėkmingai. Penktadienį įtemptose ir kovingose varžybose namuose su Marijampolės „Sūduva - Mantinga“ pralaimėta rezultatu 85:95. Didesnę varžybų dalį pirmavo šeimininkai. Tačiau ketvirtajame kėlinyje svečiai  spurtavo. Paskutines penkias ketvirčio minutes jie laimėjo 16:1 ir palaidojo visas šeimiminkų viltis laimėti šias varžybas. Šilutiškių gretose rezultatyviausiai žaidė Caleb Brown Oetjen. Jis pelnė 16 taškų. Taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 4 kartus ir išprovokavo 7 pražangas. Šeštadienį Klaipėdoje taip pat pralaimėta. Šilutės „Šilutės“ krepšininkai nepajėgė sustabdyti varžovų komandos žaidėjų Valdo Vasyliaus ir Arūno Mikalausko, kurie sužaidė geriausias NKL sezono varžybas.   Klaipėdos „Neptūnas - Akvaservis“ 78:97 nugalėjo svečius. Šilutės gretose rezultayviausi buvo Andrius Globys (21 tšk) ir Justas Nausėdas (17 tšk.).