„Pasaulis šaunus, o tu dar šaunesnis“

2018-01-12, Evelina Norkienė, Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorė

Taip buvo pavadintas kalėdinių renginių ciklas, į kurį kvietė Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla.

Į pirmąjį koncertą – atsiskaitymą  pakvietė chorinio dainavimo klasės mokiniai, kurie pianinu atliko po 1 - 2 kūrinius. Šiais metais jie buvo įvertinti ne tik pažymiais, bet ir nominacijomis. „Metų debiuto“ gavo visi antrokai, kuriems šis koncertas buvo pirmasis. Nominacija „Artistiškiausias atlikėjas“ atiteko Liepai Rukštelytei, „Muzikaliausi atlikėjai“ –Rokas Kondrotas ir Gabija Gudaitytė, ,,Techniškiausia atlikėja“ –Aneta Pociūtė, „Metų pažanga“ – Elinga Montvilaitė.

Mokykloje vyko fortepijono klasės mokinių koncertas – atsiskaitymas. Jo metu mokiniai ne tik turėjo pagroti  kūrinį, bet ir jį pristatyti. Emilijai Lacytei buvo įteikta nominacija „Metų debiutas“, Ugnei Garmutei – „Originaliausias kūrinio pristatymas“, muzikaliausiomis atlikėjomis buvo pripažintos Lėja Degutytė ir Andrėja Jankauskaitė, nominacija „Metų pažanga“ atiteko Vytautei Mikašauskaitei.

Dailės skyriaus mokiniai ir jų mokytojos surengė I pusmečio darbų parodą – peržiūrą. Koridoriaus ir klasės sienos buvo nuklotos dailės darbais, ant stalų buvo demonstruojami keramikos kūriniai. Visi pirmokai  apdovanoti nominacijomis „Metų debiutas“.

Pagėgių Kultūros centro salėje vyko chorinio dainavimo, akordeono ir varinių pučiamųjų klasės mokinių koncertas. Jį pradėjo dainininkai, kurie dainavo solo ir ansambliuose, tęsė akordeonistai ir pūtikai, o koncertą užbaigė mišrus instrumentinis ansamblis. Nominacija „Metų pažanga“ buvo apdovanoti: Kamilė Putytė, Darija Šegždaitė, Dominykas Vidra, Eimantas Lukošius bei Lukas Petkevičius. Trims pirmokėms  buvo įteiktos ,,Metų debiutas“ nominacijos, artistiškiausiu atlikėju pripažintas Rokas Kondrotas, muzikaliausiomis – Liepa Rukštelytė ir Kamilė Freitakaitė. Po koncerto visus susirinkusius sveikino Pagėgių savivaldybės tarybos narys Edgaras Kuturys. Jis linkėjo vaikams jokiu būdu nemesti pasirinkto kelio ir augti išskirtinėmis, kūrybingomis asmenybėmis, nes būtent kūryba išlaisvina žmogų. Jis įteikė mokiniams vieną bendrą nominaciją – saldainių. Visų renginių metu mokiniai buvo apdovanoti kalėdinėmis dovanėlėmis.

 

 

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?