Buvęs Šilutės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Edmundas Ciparis išsisuko nuo baudžiamosios atsakomybės

2018-01-15, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Praėjusių metų balandį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl VMVT vadovo E. Cipario galimai korupcinių veiksmų. L. Jagintavičienės nuotr.
Praėjusių metų balandį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl VMVT vadovo E. Cipario galimai korupcinių veiksmų. L. Jagintavičienės nuotr.

Pavasarį dėl galimų korupcinių veiksmų buvo sulaikytas ir nušalintas nuo pareigų tuomet ėjęs Šilutės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovo pareigas Edmundas Ciparis. Paaiškėjo, kad po to jis atsipirko tik nedidele bauda.

Praėjusių metų balandį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl VMVT vadovo E. Cipario galimai korupcinių veiksmų. Ne vienam nuostaba kėlė tai, kad asmuo, dalyvavęs įvairiose antikorupcijos paskaitose, pats galimai susikompromitavo.

Atliekant ikiteisminį tyrimą, balandžio 4 dieną E. Ciparis buvo sulaikytas. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Balandžio 5 dieną tyrėjai sulaikytąjį apklausė, o po apklausos - atleido. Dėl nušalinimo nuo pareigų prokuroras kreipėsi į teismą, kad E. Ciparis negalėtų eiti savo pareigų vieną mėnesį. Nušalinti nuo pareigų galėjo ir tiesioginis vadovas. Balandžio 6 dieną E. Cipario darbe jau nebuvo. Telefonu atsiliepusi darbuotoja teigė, kad jo nėra ir tikino nežinanti, ar  vadovas bus nušalintas ar ne.

Jau aišku, buvęs viršininkas atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. Jam paskirta baudžiamojo poveikio priemonė – 376 eurų įmoka į nukentėjusių asmenų nuo nusikaltimų asmenų fondą.


Straipsnio komentarai

su..2018-01-17
Gėda Komentaras patinka Komentaras nepatinka
juk andriukaitis pasakė musu maistas pats geriausias es tai ar ne pinigai kalba už ji 2018-01-16
o katra tokį šiškina bent viena pasodino kada kokiais laikais viska valdo tik pinigai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Košmaras 2018-01-16
Juokingiausia, kad jau šliaužiojo po Šilutę kaip buvo atleistas ir bandė duoklę rinkti. Prieš tai Šarmavičiene, po to tas šliuzas šlykštus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
aha2018-01-15
Kysis buvo jo gyvenimo norma, duokle virsininko kedei, gyvenimo kokybe seimai. Bet yra gera rusiska patarle: Gobšumas frajerį pražudė !!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vargelis2018-01-15
Siulau, simtmecio proga apdovanoti ordinu is prezidentes ranku Komentaras patinka Komentaras nepatinka
As2018-01-15
Taigi, taigi... kaip gi... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek planuojate išleisti pinigų kalėdinėms dovanoms?