„Šilutės prekyba“ įrodė, kad jiems pirkėjai yra svarbiausi

2018-01-13, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Būriui Pagėgių ir Šilutės rajono gyventojų įteikti brangūs prizai. L. Jagintavičienės nuotr.
Būriui Pagėgių ir Šilutės rajono gyventojų įteikti brangūs prizai. L. Jagintavičienės nuotr.

Kasmet, praėjus didžiausioms ir gražiausioms žiemos šventėms, UAB „Šilutės prekyba“ savo pirkėjams organizuoja kalėdinę loteriją, kurios metu išdalina daugybę vertingų prizų. Šiųmetiniai iškeliavo į namus, kur jų tikrai reikėjo, o fortūna nusišypsojo tiems, kuriems ji to nedarė iki šiol.

Netrūko džiaugsmo

Sausio 5-ąją tradiciškai 20 laimingųjų būriavosi bendrovės parduotuvėje „Dobilas“, įsikūrusioje Tilžės g. 31, Šilutėje. UAB  „Šilutės prekyba“  direktorius Egidijus Kuzminskas susirinkusiesiems pasakojo, kad loterijoje dalyvavo visų UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvių klientai, įsigiję prekių už 6 ir daugiau eurų, tarp kurių turėjo būti pirkinys, pažymėtas žaidimo ženklu. Loterijoje, kuri vyko nuo spalio 1-osios iki gruodžio 31-osios, dalyvavo beveik 11 tūkstančių dalyvių. Burtų keliu kiekvienas finalinio žaidimo dalyvis išsitraukė kamuoliuką, kurio viduje buvo nurodytas prizas. Džiaugsmo netrūko, nes visi atėjusieji žinojo, kad tuščiomis į namus tikrai negrįš.

Šilutiškė Zofija Agintienė laimėjo šildytuvą, pagėgiškė Elena Bivainienė – trintuvę, degutiškis Vidas Dulkys – plaukų džiovintuvą, Pagėgių gyventoja Loreta Fiodorovienė – dulkių siurblį, piktupėniškis Giedrius Grabauskas – lygintuvą, kintiškė Vilma Kairytė – antklodę, stoniškietis Valdas Kėblis – mikserį, šyliškis Stanislovas Kužmarskis – vaisių džiovintuvą, juknaitiškis Valdas Markvaldas – šviestuvą, Domaičių kaimo gyventojas Povilas Plauška – virdulį, šilutiškis Raimondas Pleikys – šviestuvą, žalpiškis Robertas Reikertas – sumuštinių keptuvę, rusniškė Zinaida Saudargienė – antklodę, saugiškis Mindaugas Šeputis – ventiliatorių, Skiržemės kaimo gyventoja Dalia Ulberkienė – sulčiaspaudę, o  jos kaimynė Laima Venckienė – mikrobangų krosnelę.

Laimėjo tai, ko norėjo

Į žaidimą neatvyko Stoniškių kaimo gyventoja Irina Radzevičienė. Tačiau ji gali nenusiminti. UAB „Šilutės prekyba“ kolektyvas jai įteiks puikią pagalvę.

Labiausiai visų širdys, traukiant kamuoliukus, drebėjo dėl pagrindinių prizų – dujinės viryklės, skalbimo mašinos ir šaldytuvo. Laimė nusišypsojo tiems, kurie gyvenime nieko nebuvo laimėję.  Pagėgių gyventojas Arinijus Archipovas į namus parsivežė šaldytuvą. „Pirmą kartą gyvenime išlošiau tokį puikų prizą. Loterijose nesiseka. Prieš čia atvažiuojant, man draugė sakė, kad būtų gerai, jei laimėtume šaldytuvą. Nežinau, kas čia - sutapimas ar dar kas. Labai džiaugiuos. Išpildžiau draugės norą“, - kalbėjo Arinijus.

Dujinė viryklė iškeliavo į Sakučių kaimą ir nuo šiol  priklauso Vidos Narbutienės šeimai. Moteriai taip pat niekada nesisekė loterijose. „Geriau būtų buvusi skalbimo mašina. Bet gerai ir dujinė. Ji tikrai bus naudojama. Norėjau ją jau naują pirkti, bet vyras patarė dar senąja naudotis, nes labiau reikėjo dujinės viryklės. Geras prizas“, - atviravo moteris.

Laimėta skalbimo mašina itin nudžiugino Sakūtėlių kaimo gyventoją Egidijų Liutiką. Vyras su žmona jau buvo kalbėję, kad reiktų pakeisti skalbimo mašiną, mat visa kita buitinė technika yra atnaujinta. „Dabar viskas bus namie nauja. Tikėjausi laimėti, bet, kad taip pasiseks, nesitikėjau. Gyvenime esu išlošęs tik įvairias smulkmenas. Tai didžiausias prizas. Užpildžiau apie 10 kvitų loterijai, nes perkuosi dažniausiai „Šilutės prekyba“ parduotuvėse. Man patinka jose“, - atviravo pašnekovas.

Metai buvo geri

UAB  „Šilutės prekyba“  direktorius E. Kuzminskas džiaugėsi, kad tinklui priklausančios parduotuvės ne tik visos išliko, bet ir dviem padaugėjo. Todėl dabar jų yra 25. Dirba jose apie 120 darbuotojų. „2017 metai nebuvo blogi. Sako, kai yra gerai, smarkiai nesidžiauk, tuoj praeis. Metai praėjo, reikia toliau žiūrėti į priekį“, - teigė vadovas. Žinoma, šitokia loterija būtų neįvykusi be dosnių rėmėjų, kurių dėka įsteigti prizai. O jų daugybė. Pagrindiniai:  „Šilutės prekyba“, „Marių prekyba“, „Volfas Engelman“, „Unilever distribution“, „Sakalas“, „Osama“, „Retoimportas“, „Baltijos Bretlingis“, „Maisto pramonės logistikos grupė“, „Žemaitijos pienas“, „Švyturys-Utenos alus“ ir kiti.

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?