Tinklinio turnyre – Pagėgių veteranai

2018-01-17, VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ informacija
Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti prizais, medaliais, o komandos -  taurėmis.
Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti prizais, medaliais, o komandos - taurėmis.

Paskutinėmis 2017 metų dienomis vyko jau tradiciniu tapęs veteranų tinklinio turnyras. Šiame turnyre šį kartą susirinko rekordinis tinklinio mėgėjų būrys.

Buvo išrinkti keturi komandų vadovai, Pagėgių komandai vadovavo Dainius Maciukevičius, Stoniškių - Stasys Šeputis, pasieniečiams - Gintautas Šarauskas, Natkiškių - Remigijus Špečkauskas, o likusieji dalyviai traukė burtus, į kurią komandą paklius, ir taip visi 24 dalyviai buvo suskirstyti į keturias komandas, kurios sužaidė tarpusavyje. Tokia burtų sistema jau tapo tradicija Pagėgiuose ne tik šiame turnyre, bet ir kitose sporto šakų varžybose. 

Kadangi komandos susiskirsto maždaug vienodo pajėgumo, visos varžybos vyksta itin atkaklios ir su dideliu sportiniu azartu. Bet vis dėlto kažkas tampa nugalėtojais, o kažin kam pasiseka mažiau. Galutiniai šio turnyro rezultatai: „Pasienietis“ – IV vieta, „Naikiškiai“ – III vieta, „Pagėgiai“ – II vieta ir „Stoniškiai“ – I vieta.

Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti prizais, medaliais, o komandos – taurėmis. Apdovanojimus įteikė Pagėgių savivaldybės tarybos nariai Petras Ubartas ir Remigijus Špečkauskas, kurie taip pat buvo turnyro dalyviai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?