Žemaitkiemio gyventojus jungia bendrumo jausmas

2018-01-19, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Gražią tradiciją puoselėja Žemaitkiemio kaimo bendruomenė – kasmet Naujuosius metus sutinka drauge.

Ir vėl visi susirinko su gera nuotaika paskutinę 2017-ųjų metų vakarą, kurį vedė vietos gyventoja Birutė Dambrauskienė. „Linkiu imti draugus už parankės ir visiems kartu dainuoti su mumis ir, žinoma, ruošti šokiui batelius, kad vakarėlis būtų karštas“, - ji sakė susirinkusiesiems. Geros nuotaikos ir padėkų netrūko, mat už 2017-aisiais metais atliktus darbus buvo kam dėkoti. Pirmiausia ištartas ačiū ūkininkams Egidijai ir Raimondui Sasnauskams už visapusišką - materialinę ir nematerialinę pagalbą. Daug nuoširdžių ačiū ištarta ir Aldonai Valdžienei, kurios dėka bendruomenės narių susibėgimai būna ypač linksmi, kadangi moteris visuomet į rankas ima akordeoną ir visus priverčia kojas pakilnoti, dainas sudainuoti. „Ačiū tariu savo kolektyvui. Tegul visada ir visur jus lydėtų gėris ir šiluma“, - kalbėjo A. Valdžienė.

Netrukus išdalinta ir krūva nominacijų: Birutei Dambrauskienei – už nuolatinę pagalbą visur ir visada įteikta nominacija „Metų gerumas“,  Irenai Dobrovalskienei už paprastumą, pagalbą ir geranorišką veiklą - „Metų siela“, Marytei Zarubienei už energiją ir norą dirbti  - „Metų jėga“,  Stasei Zdanevičienei už paslėptų talentų atradimą - „Metų atradimas“, Konstancijai Raukienei už norą dalintis gerąja patirtimi su visais - „Metų kruopštumas“.

Tą vakarą laikrodžio rodyklei išmušus 12 dūžių, visi vienas kitą apkabino, sveikino su Naujaisiais metais. Niekas neskubėjo skirstytis. Visiems buvo gera drauge pasilinksminti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?