Tebepirmauja Žemaičių Naumiesčio „Pilupis”

2018-01-19

Šilutės rajono krepšinio pirmenybėse po 19 rungtynių lyderio vaidmuo tebepriklauso Žemaičių Naumiesčio „Pilupiui“ (vadovas M. Lileikis), kuris pratęsė pergalių seriją sausio 10 dieną svarbiose rungtynėse įveikęs pajėgų Šilutės „Vandentiekį“ (vadovas V. Urbonas) - 105:97.

Visos rungtynės vyksta Šilutėje, krepšinio salėje (Gluosnių g.13 B). Varžosi 8 komandos. Po 1-ojo rato, komandoms sužaidus po 7 rungtynes, pirmenybės skils į dvi dalis: 4 stipriausios komandos tęs kovą dėl didžiosios taurės, likusios - dėl mažosios. Įdomu bus visiems. Pirmenybių organizatorius VšĮ „Šilutės sportas” direktorius D. Gricevičius giria Rusnės komandą (vadovas D. Vismantas), kurios krepšininkai, nepaisydami potvynio užlieto kelio atkarpos, atvažiuoja rungtyniauti į Šilutę. Rusniškių ir jiems prijaučiančių suguža vos ne gvardija. Nors pergalės nenori šypsotis salos komandai, tačiau pralaimėtos 5 rungtynės jos negąsdina. Dar liko susitikimai su Sakūtėlių „Germanika” ir Vilkyčių „Vilkyčiais”.

„Pilupis”, nugalėjęs taipogi ambicingus planus puoselėjantį „Vandentiekį“, iškovojo penktą pergalę. Naumiestiškių kraitis – 10 taškų. „Vandentiekis“ kol kas turi 9 taškus. Tiek pat taškų po penkerių rungtynių surinko ir Šilutės „Fen team“ ekipa. Šių komandų akistata numatyta sausio 23 dieną. Krepšinio fanų turėtų laukti įdomi dvikova. Negalima nurašyti sporto mokyklos (SM) rinktinės, kuri prie savo turimų 6 taškų dar gali tiek pat prisidurti, jei nugalėtų „Vilkyčius“, „Vandentiekį“ ir visuomet kovingą „Draugystę“. Ši apžvalga daryta iki sausio 12 dienos.

Neskelbtų rungtynių rezultatai: „Vandentiekis” – „Draugystė” – 97:83, „Draugystė” – „Rusnė“ – 90:62, „Vandentiekis” – „Germanika” – 94:78, „Pilupis” – „Vilkyčiai” – 106:54, „Fen team” – SM – 124:106, „Fen team” – „Rusnė“ – 86:53, „Draugystė“ – „Germanika“ – 96:91 (po pratęsimo 81:81).