Pagėgiuose baseino vizija tampa realybe

2018-01-24, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Pagėgiuose, Vilniaus gatvėje, darbai verda – čia statomas baseinas. Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjas Petras Kuzmarskis sutiko apie jį papasakoti išsamiau – kaip jis atrodys, kas jame galės lankytis.

2016 metais, vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą „Dėl švietimo įstaigų modernizavimo programos patvirtinimo“, Pagėgių savivaldybės taryba nutarė rekonstruoti Pagėgių pradinės mokyklos pastatą, esantį Vilniaus gatvėje 48, pastatant 611 kvadratinių metrų priestatą ir jame įrengiant baseiną bei sporto ir reabilitacijos patalpas. Tais pačiais metais Švietimo ir mokslo ministerija skyrė 103 tūkstančius eurų investicinio projekto ,,Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinės mokyklos Vilniaus g. 48 Pagėgiuose modernizavimas“ įgyvendinimui. Pagėgių pradinės mokyklos pastato rekonstravimo kartu su projektavimu darbų konkursą laimėjo UAB ,,Lyderio grupė“ už bendrą pasiūlytą 760 171 eurų kainą.

Praėjusiais metais Pagėgių savivaldybė iš savo biudžeto skyrė 232 tūkstančius eurų, o šiemet numatyta skirti likusią sumą statybai užbaigti bei įrenginiams ir  baldams įsigyti. Tai bus apie 490 tūkst. eurų.  

Pasak vedėjo, mokyklos priestate bus įrengta 15 metrų trijų takelių baseinas, baseinas ikimokyklinio amžiaus vaikams, treniruoklių salė, reabilitacijos patalpos - garinė pirtis ir sauna, masažinė (jacuzzi) vonia. Bus ir vaikų žaidimų kambarys bei kitos būtinos patalpos plaukimo ir reabilitacijos funkcijai vykdyti.

„Paslaugas planuojame teikti ir vaikams, ir suaugusiems, nes mokyklos pastatą modernizuojame Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšomis, o Švietimo ir mokslo ministerija nebefinansuoja šio projekto. Taip, iš Pagėgių yra daug išvykusių, tačiau manome, kad baseino ir kitos teikiamos paslaugos bus populiarios tarp vaikų ir suaugusiųjų“, - kalbėjo P. Kuzmarskis.

Kol kas baseinų nėra nei Tauragėje, nei Šilutėje, todėl tikimasi, kad kaimynai apsilankys ir pasinaudos Pagėgių baseino teikiamomis paslaugomis. Planuojama, kad jis pradės veikti jau šių metų rugsėjo 1-ąją.


Straipsnio komentarai

juozukas2018-02-05
Buvo Pagegiuose puikus baseinas atviras su duobe 25m ilgio tik didieji strtegai uzpyle zememis. Okaip gi juk reikia statyti nauja. Kur gi gaus pinigeliu ,,otkatui". Reikejo tik uzdengti stoga ir baseinas butu jau gamyboje. Visi tie zinovai sulinde i savivaldybe savu pinigu gi nekisa. Palaukit dar atsikels amzina atilsi internato direktorius Simkus jis istarkuos jums uzpakalius uz tokius darbus, jam tas baseinas oi kainavo sveikatos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Olia2018-01-28
tai tas oazio baseinas vaikams ir tai nerimtas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Eva2018-01-26
Yra baseinas Šilutėje ir su 2 pirtim bei jakuzi ☺ bei sporto sale Oazis.lt Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ha2018-01-26
Vonią aš ir pats namie turiu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ech2018-01-25
Nesvarbu kokio ilgio,svarbu kad bus. Bile baseins. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ha2018-01-25
Tuo tarpu Šilutė net tų 15 metrų neturi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Baseinų mėgėja2018-01-25
Baseinai yra Šilalėje ir Šakiuose. Nepavyks pritraukti jokių kaimynų su 15m ir dviem pirtimis :( Komentaras patinka Komentaras nepatinka
klinker2018-01-25
15 metrų ilgio baseinas? Jūs rimtai? Čia 15 papliuškenimų ir perplaukta, matosi, kad investicijos be perspektyvos, nes toks baseinas tik vaikams skirtas, suaugusiems ten nebus kur plaukti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
orinta2018-01-24
ka tik butu prieinama kaina statybos brangios tai tikiu kad kainos bus nerelios tad komskis tegul nesipelno is tautieciu varksu buk zmogiskas zmoniu atzvilgiu

Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tai stebuklas2018-01-24
Komskio mažas vaikas auga, dar anūkai- tai kaip čia nestatys to baseino. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
JOOO2018-01-24
Tai ne Šilutė dugne... Komentaras patinka Komentaras nepatinka