Startavo Mezon-NKL trečiasis ratas

2018-01-26, S. Gvildys
05.	Šilutės krašto vaikas – Erikas Mikužis (Nr.2) rodo stabilų ir brandų žaidimą, nors ir nedaug laiko praleidžia aikštelįje.
05. Šilutės krašto vaikas – Erikas Mikužis (Nr.2) rodo stabilų ir brandų žaidimą, nors ir nedaug laiko praleidžia aikštelįje.
Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL) rungtyniaujanti Šilutės „Šilutė“ trečiajį ratą pradėjo pergale namuose prieš „Palangos“ krepšininkus rezultatu 103:67 ir patyrė skaudų pralaimėjimą išvykoje – Mažeikiuose nusileido „Ereliams“ 61:94.

Po dviejų savaičių pertraukos į Šilutę sugrįžo krepšinio šventė. Mezon NKL rungtyniaujanti „Šilutė“ savo sirgaliams padovanojo tikrą šventę, iškovodama pergalę namų salėje. Šventę kurti padėjo ir Šilutės krepšinio šokėjos „Atėnė“ (trenerė I.Mikutytė), pertraukėlių metu džiugindamos žiūrovus nuostabiais šokiais,  ir, žinoma, šmaikštusis rungtynių komentatorius – Marijus Budraitis. Praėjusį penktadienį Šilutėje svečiavosi Palangos „Palanga“ (vyr. treneris P. Šakinis). Svečiai rungtynes pradėjo rimtai nusiteikę kovai. Pastiprinę komandos sudėtį vidurio puolėju iš Senegelo, palangiškiai pirmoje varžybų pusėje neleido šeimininkams įgyti žymaus pranašumo ir komandos į didžiąją pertrauką išėjo, kai švieslentėje švietė rezultatas 42:37 šeimininkų naudai. Antroje rungtynių pusėje „prabilo“ tolimoji „Šilutės“ artilerija. Svečius pribloškė šilutiškių tritaškių lavina ir rungtynes jie bejėgiškai pralaimėjo 36 taškų skirtumu: 103-67. „Šilutės“ komandos pagrindinis pergalės kalvis buvo legionierius iš Amerikos C. Oetjen. Jis per 28 minutes pelnė 29 taškus ( 6 tritaškiai, 5 rez. perdavimai). Komandos kapitonas M. Žaunieriūnas pelnė 22 taškus (6 tritaškiai, 4 atk. kamuoliai). Po traumos į rikiuotę sugrįžęs Evaldas Džiaugys puikiai kovėsi po krepšiais ir pelnė 15 taškų, taip pat atkovojo 7 kamuolius.

Kitą dieną, šilutiškiai vyko į Mažeikius, kur susikovė su vietos „Ereliais“. Deja, pergalės iš svečių parsivežti nepavyko. „Šilutės“ krepšininkai beviltiškai pralaimėjo kovą po krepšiu, netaikliai metė baudas ir iš po krepšio. Pagrindinis ginklas - „toliašaudė artilerija“ tylėjo visas rungtynes... „Ereliams“ pralaimėta  kova dėl atšokusių kamuolių 30 - 44, tritaškių per rungtynes pataikyta tik 6 iš 26 (23 proc.taiklumas). Šeimininkus į pergalę vedė T. Rimša ( 24 tšk. 11 atk.). T. Zdanavičius, prėjusį sezoną vilkėjęs „Šilutės“ marškinėlius, o dabar rungtyniaujantis už „Erelius“ taip pat pasižymėjo dvigubu dubliu pelnydamas 13 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Artėjanį penktadienį, sausio 26 d. 18 val., „Šilutė“ namuose sužais su čempionato lyderiu Šakių „Vyčiu“. Pamario krašto krepšininkų kariauna, vadovaujama jaunojo stratego Laimono Eglinsko, dar kartą mes įššūkį Šakių komandai ir pasistengs antrą kartą šiame sezone nugalėti jau septynerias rungtynes iš eilės nepralaimintį lyderį. Treneris ir krepšininkai kviečia visus, neabejingus krepšiniui,  atvykti į Vydūno gimnazijos sporto salę ir triukšmingai palaikyti savo miesto komandą!