Pagėgių kraštas džiaugiasi dar vienu apdovanojimu

2018-01-31, Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojo Sigito Stonio bei Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos informacija
Iš kairės į dešinę: vietos veiklos grupės administracijos vadovė  Rasa Stonienė, Šilgalių bendruomenės pirmininkė Kristina Darvytienė ir bendruomenės narė Laima Bagnonienė džiaugėsi apdovanojimu.
Iš kairės į dešinę: vietos veiklos grupės administracijos vadovė Rasa Stonienė, Šilgalių bendruomenės pirmininkė Kristina Darvytienė ir bendruomenės narė Laima Bagnonienė džiaugėsi apdovanojimu.

Sausio 19 - 20 dienomis Druskininkų krašte vyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos renginys. Jame dalyvavo ir Pagėgių krašto atstovai. Daugiau kaip 100 renginio dalyvių sveikino LR Seimo narė Guoda Burokienė, Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius. Renginyje dalyvavo ir pagėgiškiai – vietos veiklos grupės administracijos vadovė Rasa Stonienė, Šilgalių bendruomenės pirmininkė Kristina Dvarvytienė bei bendruomenės narė Laima Bagdonienė.

Apžvelgus sąjungos metų svarbiausius darbus, buvo pasveikinti konkurso „2017 m. Kaimo bendruomenių, vietos veiklos grupių pasiekimai ir projektų idėjos“. Iš daugybės pateiktų projektų buvo atrinkti 17 projektų autoriai ir vadovai.  Tarp apdovanotų ir Pagėgių savivaldybės Šilgalių kaimo bendruomenė, kuri įkūrė vaikų dienos centrą. Jiems įteikta Seimo padėka „Už bendruomeninę iniciatyvą, įgyvendinant projektus „Vaikams – laiminga vaikystė“ ir „Šilgalių kaimo bendruomenės treniruoklių salės įrengimas“. Bendruomenei įteikta ir stiklo meistrės iš Kauno rajono Valdos Vareikaitės dovana – skulptūrėlė „Lietuva“.
Šilgaliečius apdovanojimui pateikusi Rasa Stonienė sakė, kad dauguma Pagėgių krašto bendruomenių už savo veiklas yra vertos apdovanojimų, tačiau šį kartą labiausiai verta buvo Šilgalių bendruomenė.
Dvi dienas Druskininkų VVG ir VšĮ „Sūrūs vėjai“ komandos malonino susirinkusius Lietuvos bendruomenininkus išskirtinėmis krašto bendruomenių edukacinėmis programomis, vietos bendruomenių, kitų partnerių sutelktu darbu, vaišingumu ir gera nuotaika.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!