Jaunieji Vilkyčių lengvaatlečiai rungtyniavo Klaipėdoje ir Šiauliuose

2018-02-02
Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių Šiauliuose prizininkai (iš kairės): M. Rudzevičius ir M. Viskintas.
Vilkyčių pagrindinės mokyklos NVŠ (neformalus vaikų švietimas) programos dalyviai sėkmingai pasirodė lengvosios atletikos varžybose Klaipėdoje ir Šiauliuose: iškovojo penkias prizines vietas.

Klaipėdoje surengtose lengvosios atletikos varžybose „Žemaitijos taurė – 2018” I vietą užėmė Dovydas Virbinskis, nustūmęs 5 kg rutulį 12,17 metro. Jaunutis Marius Rudzevičius 4 kg rutulį nustūmė 13,45 m. Mariaus rezultatas antras. Pasižymėjo ir varžybų debiutantė Kamilė Rumšaitė. Ji 3 kg rutulį nustūmė 8,65 m. Šis rezultatas garantavo III vietą. IV vietas užėmė lengvaatlečiai Emilis Urbonas ir Kamilė Šulcaitė.

Šiaulių lengvosios atletikos manieže vykusiose šalies jaunučių pirmenybėse vilkytiškiai gynė Šilutės sporto mokyklos garbę. Perspektyvus ieties metikas Marius Rudzevičius žiemą persikvalifikuoja į rutulio stūmimo sektorių. Žinoma, jam nelengva varžytis su šios rungties dalyviais, tačiau pabandė ir pavyko: užėmė III vietą. Marius 4 kg rutulį nustūmė 13,88 m. Tai jo asmeninis rekordas. III vietos apdovanojimą pelnė ir M. Viskintas (treneris S. Oželis), rungtyniavęs trišuolio rungtyje.