Turnyrinėje lentelėje „Šilutė“ ketvirta

2018-01-31

Paskutinėmis varžybų sekundėmis Šilutėje išplėšę pergalę (74:71) Šakių „Vyčio“ krepšininkai, nustūmė šeimininkus į ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje. O „Šilutės“ krepšininkų pergalė Joniškyje (89:84) – nuostabi gimtadienio dovana puolėjui Jeffery Perkins (Nr. 21) , kuris šeštadienį šventė 25-ąjį gimtadienį.

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) čempionate penktadienį Šilutėje kovai su šeimininkais stojo svečiai iš Šakių. Varžybas „Vyčio“ krepšininkai pradėjo susikaupę ir įrodinėjo savo pranašumą aikštelėje. Pirmąjį ketvirtį laimėdami 25:11, bandė įrodyti, kad nepaliks jokių vilčių šeiminikams. Tačiau po „šalto dušo“, padedami šeštojo žaidėjo – sirgalių, „Šilutės“ krepšininkai antrajame kėlinuke kovėsi dėl kiekvieno taško ir kėlinuką jau laimėjo 19:16. Rungtynių kulminacija, kaip ir dera lyderių kovoje, vyko ketvirtajame kėlinuke. Likus žaisti devyniom sekundėm,  švieslentėje rezultatas buvo lygus - 71:71. Po minutės pertraukėlės svečių surengtoje atakoje Marius Užupis švystelėjo tritaškį. Šilutės komanda per likusias tris sekundės stebuklo nesukūrė ir pralaimėjo rezultatu 71:74. Šeiminikų gretose pasižymėjo Jeffery Perkinsas - 15 tšk., Taurantas Tamošiūnas - 11 tšk., Calebas Oetjenas - 10 tšk..

Šeštadienį, sausio 27 d., „Šilutės“ krepšininkai vyko į Joniškį, kur laukė rungtynės su „Delikateso“ komanda. Nors šeimininkai turnyrinėje lentelėje užima priešpaskutinę 13 vietą, tačiau tai nebuvo lengvos rungtynės su autsaideriu. O ir „Delikateso“ komandoje rungtyniauja čenpionato lyderis pagal atkovotus kamuolius – Rytis Biliartas. Rungtynės vyko atkakliai kovojant už kiekvieną tašką, nežymiai primaujant „Šilutės“ krepšininkams. Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidė stratego L. Eglinsko auklėtiniai ir iš Joniškio išsivežė svarbią pergalę - 89:84. Rezultyviausiai „Šilutės“ komandoje žaidė M. Žaunieriūnas, pelnęs 22 taškus. Taurantas Tamošiūnas ir Justas Nausėdas (9 atk. kam.) – po 19 taškų, Jeffery Perkinsas 12, Calebas Oetjenas 11. Ši pergalė buvo nuostabi dovana „Šilutės“ legionieriui Jeferry Perkins, kuris šeštadienį šventė 25-ąjį gimtadienį.