Sakūtėliuose ugnis siaubė gyvenamą namą, Šilutėje – padegtas automobilis

2018-02-02, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Ugnis sunaikino Sakūtėliuose gyvenančios šeimos turtą.
Ugnis sunaikino Sakūtėliuose gyvenančios šeimos turtą.

Pirmoji vasario diena Saugų seniūnijoje, Sakūtėlių kaime gyvenančiai šeimai – skaudi, nes liepsnos pasiglemžė jų namus. Ugnis nuostolio padarė ir šilutiškei, liepsnojo jos automobilis. Įtariama, kad transporto priemonė buvo padegta.

Sakūtėlių kaimo gyventojas ketvirtadienio rytą pamatė, kad iš jo kaimynystėje esančio namo kyla tiršti dūmai. Iš pradžių jis net nepagalvojo, kad čia dega kaimyno namas, pamanė - kažką degina, kad kyla tokie tiršti dūmai. Bet, pažvelgęs iš kitos pusės į kaimynystėje stovintį namą, sakūtėliškis pamatė, kad į jį įsisuko „raudonas gaidys“. Po kelių minučių jos jau veržėsi per stogą.

Pagalba iškviesta apie 7 valandą 48 minutės. Pirmoji ugniagesių komanda atvyko iš Priekulės, Klaipėdos rajono. Netrukus nelaimės vietoje liepsnas malšino ir kolegos iš Švėkšnos bei Šilutės. Į pagalbą kovoti su ugnimi atskubėjo ir kaimynai. Gaisras persimetė ir į garažą, kuris priblokuotas prie gyvenamojo namo. Į namus sugrįžę šeimininkai, buvo ištikti šoko, netrūko ašarų, nors turtas - draustas. Gaisro priežastys aiškinamos. Viena iš galimų jo priežasčių – ugnis užsiliepsnoti galėjo ir nuo šildymo katilo.

Sausio 27 dieną, Šilutėje, Liepų gatvėje, degė automobilis „MB 200“, priklausantis moteriai, gimusiai 1964 metais. Gaisro kilimo priežastis - įmestas pašalinis ugnies šaltinis. Įtariamas tyčinis padegimas. Išdegė automobilio variklio skyrius, apdegė variklio gaubtas, priekiniai sparnai, priekinis buferis, apdegė priekinės padangos. Nuostolis tikslinamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?