„Sidabrinės nendrės” premijai siūlomi trys kandidatai

2018-02-07, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Kovo 11-ąją, Šilutės kultūros ir pramogų centre, minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, bus įteikta „Sidabrinės nendrės“ premija. Tai  aukščiausias Šilutės rajone apdovanojimas už krašto garsinimą. Šiemet šiai premijai gauti yra pasiūlytos trys kandidatūros.

Pirmasis kandidatas - Simas Knapkis. Jam siūloma premiją skirti už laivininkystės ir laivadirbystės tradicijų puoselėjimą. Kandidatūrą pateikė Salos etnokultūros ir informacijos centras, o rekomendavo Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė, Šyšos kaimo bendruomenės pirmininkė Monika Dobrovolskytė. Antrasis kandidatas - Medardas Urmulevičius. Jam siūloma premiją skirti   svarius pasiekimus sportinėje, pedagoginėje veikloje. Teikėjas - Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis, rekomendavo  Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos direktorė Dalia Dirgėlienė.Trečiasis kandidatas - buvęs kraštietis Romas Bernotas. Jam siūloma premiją skirti už kūno kultūros ir sporto renginių vykdymą Šilutės rajone. Teikėjas - Edvardas Lukošius, Šilutės sporto klubo „Leitė“ prezidentas. Papildomą informaciją pateikė kandidato  bendramokslis, saugiškis Albinas Taukačikas ir Lietuvos dailės akademijos prof. Jonas Gudmonas.

Primename, kad „Sidabrinė nendrė“ - tai aukščiausia Šilutės rajono savivaldybės premija, teikiama asmeniui ar kolektyvui už ypatingus darbus ir nuopelnus garsinant Šilutės kraštą. Premija įsteigta 1995 m., ją sudaro vardinis diplomas, dovana, laureato ženklas ir  5 MMA dydžio piniginė premija. Pernai už reikšmingus nuopelnus Šilutės kraštui, šviečiamąją ir informacinę veiklą  liaudies medicinos srityje, kitokio požiūrio į žmogų ir aplinką formavimą premija skirta Virgilijui Skirkevičiui - Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio kūrėjui ir dalyviui, profesionaliam vaistininkui-farmakologui, vienam žinomiausių Lietuvos žolininkų, liaudies medicinos ekspertui, netradicinės medicinos praktikui farmakognostui, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Podiplominių studijų centro lektoriui, Šilutės Valdorfo pedagogikos draugijos nariui. Galime drąsiai sakyti, kad tai asmuo, kurį pažįsta daugelis šilutiškių.

Kam šiemet bus skirta „Sidabrinė nendrė“ paaiškės vasario 9-ąją, kuomet į posėdį rinksis „Sidabrinės nendrės“ komiteto nariai ir priims sprendimą.


Straipsnio komentarai

Kas nezino2018-02-11
Rusnes Simo ?
Jis kurena pagamino, Jakilaiti isodino
Sitas kica suvaidino, lozungais pasidabino
Plauke Nemunu zemyn, kele bokalus aukstyn.
Vilniui Edmas jau garsus
Stato rakum ten visus !
Net Karbauskiui pagrasino, nepamirso jis ir Simo.
Simui nendre prizadejo, o Ramuna i sunis isdejo.......
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šaunuolis2018-02-09
Simas nebuvo gimęs ir jo beveik niekas nepažįsta. Jam dar reikia augti. Kraštietį Romą Bernotą pažįsta net darželinukai. Kito tokio žmogaus reikia paieškoti visam plačiam pasaulyje. Tik Romas turi būti nominuotas, nes geresnio kandidato nėra Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nuomuonė2018-02-09
Atėjo toks laikas kai nebėra ką apdovanoti. Kuo Knapkis garsesnis amatininkas už karšių rūkytojus? Į žemą levelį nusirista. Nepagarba pačiai premojai ir buvusių laureatų nuvartinimas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Donatas 2018-02-08
Simas Knapkis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tauras2018-02-08
Simas Knapkis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?