Šilutės rajone vagims savaitgalį nestigo ir originalumo

2018-02-08, Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Lina Banienė
Šilutės rajone vagys nesnaudė.
Šilutės rajone vagys nesnaudė.

Paskutinį sausio savaitgalį Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių. Savaitgalis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams nebuvo ramus. Pareigūnai buvo kviečiami į vieną po kitos sekusias vagystes.

Ryškėjanti tendencija rodo, kad vagys rinkosi vertingus darbo įrankius. Didžiausia dalis savaitgalį pavogtos darbo įrangos buvo „Makita“, „Bosch“ ir „Karcher“ firmų. Daugiausiai pavogta elektrinių grąžtų ir suvirinimo aparatų. Gyventojams padaryti nuostoliai svyruoja nuo 320 iki 3200 eurų.

Šilutės rajone vagims savaitgalį nestigo ir originalumo. Be pavogto automobilio ir garaže buvusių elektrinių grąžtų ilgapirščiai dar atsuko pieno bloko kraną ir išleido nenustatytą kiekį pieno.   Dar viena iš savaitgalio vagysčių buvo įvykdyta Šilutės rajone, Minijos kaime. Iš kurortinėje vietovėje buvusio pramoginio laivo pavogtas inventorius: švartavimo virvės, kransai, žiūronai. Taip pat buvo apgadintas tentas. Laivo savininkas patyrė 250 eurų nuostolį. Ikiteisminis tyrimas pradėtas ir dėl kėsinimosi pavogti beržo medieną. Mediena įvertinta 120 eurų, tačiau savininkas savo turtą apsaugojo ir nuostolių spėjo išvengti.

Policija ragina gyventojus labiau saugoti savo turtą ir pamatę asmenis, vykdančius vagystes, nedelsiant pranešti policijai:

  • Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
  • Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;
  • Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?