Geriausios Eriko Mikužio rungtynės sezone

2018-02-09

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) penktadienio namų varžybose ,,Šilutės“ krepšinio komandai atstovaujantis šilutiškis Erikas Mikužis sužaidė savo geriausias rungtynes sezone. Jis per 18 žaidimo minučių į Molėtų „Ežerūno“ krepšį įmetė 13 taškų,  pataikydamas 5 iš 7 dvitašk. (taikl. -71 proc. ) ir 3 iš 4 baudų metimus (75 proc.) ir surinko 10 naudingumo balų.

Penktadienį, vasario 2 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje buvo žaidžiamos Mezon NKL čempionato 31 turo varžybos. „Šilutės“ krepšinio komanda priėmė svečius - Molėtų „Ežerūno“ krepšininkus. Jau pirmajame varžybų kėlinuke A. Globio ir E. Džiaugio vedami ir aktyviai palaikomi „šeštojo“ žaidėjo – sirgalių, šilutiškiai įgijo dviženklę persvarą ir kėlinuką laimėjo 27:17. Antrąjame kėlinuke šeimininkai apsukų nemažino ir toliau didino įgytą persvarą. M. Žaunieriūno ir E. Mikužio vedama komanda įgijo 22 taškų persvarą. Didžiojon pertraukon komandos išėjo esant rezultatui 54:32. Antrojoje rungtynių pusėje svečių strategai Gintautas Vileita ir Virginijus Praškevičius taip ir nesugebėjo surasti rakto į Laimono Eglinsko komandos gynybinę užtvarą ir atremti greitų ir taiklių šeiminkų atakų. Trečią kartą šiame sezone Molėtų „Ežerūno“ krepšininkai pralaimėjo „Šilutei“, taip nė karto ir neparagavę pergalės skonio prieš pamario krašto komandą. Prie pergalės labiausiai prisidėjo legionierius J. Perkins pelnydamas 19 taškų ir atkovodamas 5 kamuolius. Naudingiausias rungtynių žaidėjas Paulius Malašauskas pelnė tik 3 taškus, tačiau atkovojo 6 kamuolius, atliko net 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir surinko net 20 naudingumo balų! 14 taškų ir 6 atkovotais kamuoliais prie pergalės prisidėjo Andrius Globys, Justas Nausėdas pelnė 12 taškų, Caleb Oetjen – 11.

Šeštadienį Tauragėje Laimono Eglinsko ir Arnoldo Kuncaičio vadovaujami krepšininkai kovingai pradėjo varžybas su „Tauragės“ komanda. Pirmojoje rungtynių pusėje išsiveržę į priekį, pamariškiai iki antrojo kėlinio vidurio diktavo savo sąlygas žaidime. Tačiau, susitvarkę su startiniu jauduliu ir vedami Pauliaus Kleizos, tauragiškiai spurtavo 14:1 ir, pasibaigus antrajam kėliniui, pirmavo 38:27. Antrojoje rungtynių pusėje „Šilutė“, palaikoma nemažos grupės sirgalių, atvykusių stebėti šių rungtynių, pakilo į šturmą. Kęsdamas skausmus nugaroje, taikliarankis Taurantas Tamošiūnas lemiamu momentu paleido tris taiklius tolimus metimus, tačiau to neužteko. Šilutiškiams pergalės parsivežti į namus nepavyko, o „Tauragės“ komanda šoko nugalėtojų šokį 79:69. „Šilutės“ komandoje rezultatyviausiai sužaidė C. Oetjen, T. Tamošiūnas ir J. Perkins, pelnę po 13 taškų. J. Nausėdo ir E. Džiaugio sąskaitoje po 12 taškų. Po varžybų  „Šilutės“ vyr. treneris L. Eglinskas pralaimėjimo priežastimi įvardijo pralaimėtą kovą dėl atšokusių kamuolių (26-43) ir prastą metimų pataikymą: 48 proc. dvitašk. ir 32 proc. tritašk.

Kitos varžybos Šilutėje vyks vasario 9 dieną su geografiniu ir turnyrinės lentelės kaimynu. Klaipėdos „Neptūnas Akvaservis“, pataruoju metu demonstruojantis galingą žaidimą,  turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių  kaip ir pamariečiai. Kadangi tai paskutinės varžybos prieš Vasario 16-ąją, kuomet minėsime Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-metį, komandos direktorius D. Gricevičius ir vyriausias treneris L. Eglinskas jas skiria šiai svarbiai datai paminėti. Neabejingus krepšiniui aistruolius kviečia gausiai susirinkti ir palaikyti komandą svarbiose rungtynėse. O kad varžybos įgautų šventišką, pasididžiavimo savo valstybe nuotaiką, prašo kiekvieno žiūrovo mūvėti nors vienu geltonos, žalios ar raudonos spalvos rūbu. Pasitikime Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį su gyva tautine vėliava tribūnose!