Jie vairavo neblaivūs

2014-08-29, Tauragės AVPK informacija

Paskutinį kartą sąrašą kelių „erelių“, kurie pavartoję alkoholio drąsiai sėdo prie automobilio vairo, nors tai griežtai draudžia kelių eismo taisyklės, „Šilokarčemoje“ skelbėme kovo 28 dieną.
 Nepabijodami įkliūti policijos pareigūnams į rankas, o vėliau susimokėti ir šimtus ar net tūkstančius siekiančias baudas, o gal net ir atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu keleriems metams, neblaivūs vairuotojai sėda į automobilį ir spaudžia „gazą“. Praėjusią žiemą tokių kelių „erelių“ sučiupta kur kas mažiau nei rudenį – tik 17, matyt jie bijojo „paslysti“ ant slidaus kelio. Juk vis dėlto pavartojus alkoholio reakcija labai suprastėja.
 
Bet atėjus pavasariui ir vasarai neblaivių „erelių“ pasipylė kaip iš gausybės rago. Dar 44-iems meblaiviems vairuotojams jau įsiteisėjo teismo sprendimai. Vairuotojų, kurie žiemą vairavo neblaivūs, sąrašo „nugalėtoju“ skelbėme Robertą Kundrotą, kuriam policijos pareigūnai nustatė 3,59 promilių girtumą. Šį kartą „nugalėtoju“ skelbiame Virginijų Tautrimą, kuris nelaimingąją balandžio 13-ąją į alkoholio matuoklį pripūtė dar daugiau – net 3,76 promiles.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?