Neįgalieji paminėjo Šv. Agotos dieną

2018-02-15, Draugijos narė Aldona Petkienė

Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos nariai šiemet penktus metus tęsia gražią tradiciją, suorganizuodami Šv. Agotos duonelės šventinimo popietę. Nedidelė draugijos salė vos talpino šventės dalyvius ir svečius. Pirmą kartą mus aplankė Šilutės Šv. Kryžiaus bažnyčios vikaras Viktoras Daugėla, kuris į Šilutę  atsikėlė tik šį rudenį.

Po atliktų apeigų vikaras linkėjo, kad visus neįgaliuosius visuose susitikimuose, kelionėse lydėtų Šv. Agotos užtarimas, namus apsaugotų nuo gaisrų, pasidžiaugė , kad draugijoje vyrauja glaudus malonus bendravimas tarp narių, kad randa jėgų ir noro susirinkti , kad yra tokia organizacija, kurios pirmininkė stengiasi, kad žmonės, prispausti ligų, nepasijustų vieniši, atstumti. Apeigos buvo užbaigtos bendra malda. Draugijos pirmininkė Laima Micienė padėkojo vikarui  už tokius šiltus žodžius,  skirtus neįgaliesiems, dovanų įteikė savo bityno subrandinto medaus, pasveikino visus gausiai susirinkusius ne tik iš mieto, bet ir seniūnijų, linkėjo visiems geros sveikatos, kad to aktyvumo ir jėgų užtektų visus metus.

Popietės metu skambėjo giesmės, dainos, kurias atliko moterų ansamblis „Šilainė“(vad. Antanas Kmita) eiles skaitė Lilija Žąsytienė, Ona Miklovienė, Saulius Ivanauskas, Irena Bartkevičiūtė, Eugenija Jafimovienė. Buvo pagerbti šį laikotarpį gražius jubiliejus švenčiantys nariai: Irena Dromantienė, Laima Mickienė, Rimalda Štarienė, Adelė Vaičiūnienė, Saulius Ivanauskas, Aldona Pocienė. Jiems buvo skirti muzikiniai kūriniai. Popietės metu klausėmės gražių pamokymų, patarimų, vaišinomės namuose kepta duonele, skaniu pyragu, kurį iškepė sveikos gyvensenos būrelio narė Dantė Žydanienė, gardžiavomės namine duonos gira, pagaminta Vaido Austyno. Salė buvo išpuošta mokytojos iš Stoniškių Vidos Gečienės darbelių paroda. Stalus puošė draugijos floristikos būrelio vadovės Zinaidos Mikelionienės pagamintos puokštės. Popietė tęsėsi iki pavakario, neįgalieji skirstėsi į namus su pašventintais duonos kepalėliais rankose, kuriuos iškepė Eugenija Savickienė.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?