„Sidabrinės nendrės“ laureatas – Švėkšnos sporto ąžuolas

2018-02-22
M. Urmuliavičius taip pat įvertintas Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordino 2-jo laipsnio medaliu.
M. Urmuliavičius taip pat įvertintas Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordino 2-jo laipsnio medaliu.

Dešimties narių „Sidabrinės nendrės“ komitetas 2018 metų „Sidabrinės nendrės“ premiją skyrė švėkšniškiui pedagogui, Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos treneriui Medardui Urmulevičiui.

Kaip skelbiama oficialiame šio komiteto pirmininko Tomo Budrikio pasirašytame dokumente, treneris Medardas Urmulevičius 1954 m. baigė Švėkšnos „Saulės“ vidurinę mokyklą (dabartinė „Saulės“ gimnazija). Jis buvo TSRS moksleivių spartakiados čempionės Genovaitės Kiūdytės, daugelio kitų sporto meistrų, Lietuvos įvairaus amžių grupių čempionų ir prizininkų treneris. Pedagogas taip pat įvertintas Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordino 2-jo laipsnio medaliu (1995), medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ (1991), aukso medaliu „Už nuopelnus Lietuvos lengvosios atletikos sportui“ (2005), o taip pat daugeliu kitų garbingų apdovanojimų. Be to M. Urmulevičius yra  Lietuvos nusipelnęs mokytojas bei treneris.

„Sidabrinė nendrė“ – tai aukščiausia Šilutės rajono savivaldybės premija, teikiama asmeniui ar kolektyvui už ypatingus darbus ir nuopelnus, garsinant Šilutės kraštą. Be M. Urmulevičiaus 2018 metų „Sidabrinės nendrės“ premijai taip pat buvo pasiūlyti: poetas, bėgimo entuziastas, ilgametis bėgimo Ventė – Kintai iniciatorius ir rengėjas Romas Bernotas ir senosios laivadirbystės tradicijų puoselėtojas iš Rusnės Simas Knapkis. Ši premija įteikiama per Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo dieną, kovo 11-tąją.

silaineskrastas.lt


Straipsnio komentarai

Buvusi sveksniske2018-02-23
Nuosirdziausi sveikinimai !!! Kazkada jus buvot mano mokytojas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?