Lengvaatlečių jaunių medaliai iš Kauno

2018-02-26
Varžybų Kaune prizininkai Julija Baciūtė ir Osvaldas Guščius su trenere Lina Leikuviene.
Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių jaunių (15-16 m.) rinktinė (trenerė Lina Leikuvienė) sėkmingai pasirodė šalies bendraamžių pirmenybėse Kaune: šilutiškiai iškovojo tris medalius bei šventė komandinę pergalę rajonų grupėje.

Šilutės rinktinę sudarė 9 sportininkai, nors turėjo būti 11. Gaila, bet du paguldė siautėjantis gripas. Pamariškių komandos lyderiais tapo trenerės L.Leikuvienės auklėtiniai OsvaldasGuščius ir Julija Baciūtė. Osvaldas pasižymėjo šuolio į tolį sektoriuje. Šokdamas į tolį, nuskriejo 6,55 m – II vieta, trišuoliu nušoko 13,97 m – III vieta. Sidabro medalį pelnė ir J. Baciūtė, bėgusi 1500 m su kliūtimis. Osvaldo ir Julijos treniruočių draugams šiek tiek pritrūko, kad taptų prizininkais, tačiau jų užimtos vietos ir už jas skiriami taškai leido Šilutės sporto mokyklos rinktinei nugalėti rajonų grupėje, kurioje varžėsi 36 komandos. Jaunių varžybose taškai buvo skiriami lengvaatlečiams, užėmusiems I-XII vietas. Šilutiškiams užimti pirmąją vietą rajonų grupėje padėjo ir ankstesnėse varžybose Šiauliuose pelnyti taškai, kuriuos rinktinei atnešė trenerių Linos Leikuvienės, Stasio Oželio, Medardo Urmulevičiaus auklėtiniai. Prie bendros pergalės prisidėjo gerai rungtyniavę Martynas Lidžius, Robertas Žilius, Paulius Gudaitis, Erestida Bagdonaitė, Emilija Saudargaitė, Kristina Bataitytė. Šilutės komandos kraitis – 271 taškas ir I vieta. Antra liko Raseinių komanda – 214 tšk., III vietą užėmė Kėdainiai – 214 tšk.. Tarp miestų nugalėjo Kauno pirmoji rinktinė, aplenkusi  Vilniaus ir Šiaulių komandas.