Avarija Šilutės r.: pranešimas apie susidūrimą policijai atskriejo iš Ispanijos

2018-02-27

Viena moteris nesunkiai nukentėjo antradienį Šilutės rajone susidūrus dviem lengviesiems automobiliams. Vienas iš pranešimų apie susidūrimą, pasiekusių policiją, pareigūnams atskriejo net iš Ispanijos.

Incidentas dar prieš vidurdienį įvyko Šilutės r., Vilkyčių miestelyje. Čia susidūrė automobiliai „Mercedes-Benz“ ir „Renault“. Po susidūrimo „Renault“ nulaužė kelio ženklą ir įlėkė į griovį, o „Mercedes-Benz“ atsidūrė greta esančios sodybos gyvatvorėje.

Po susidūrimo medikų pagalbos prireikė „Renault“ vairuotojai. Apie šią avariją policija sulaukė kelių pranešimų. Vienas jų atskreijo net iš Ispanijos. Paaiškėjo, kad automobilyje „Mercedes-Benz“ sumontuota saugos sistema smūgio metu aktyvavosi ir pasiuntė signalą apie nelaimę į Ispanijoje įsikūrusį centrą. Iš jo pranešimas apie nelaimę pasiekė Šilutės policiją.

Įvykis tiriamas.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

jo2018-12-06
Steponas Kazlauskas prisiskraidė :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Juras2018-03-03
Dar vienas kelių gaidelis iš Šilutė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2018-03-02
ar kartais tas ponas ne kazlauskas
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
As2018-02-27
Tai kad ne poniute kalta, o skraidantis ponas... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
iš kokios ispanijos nuo kada vilkyčiai ispanija tapo 2018-02-27
kažkokia poniutė per nesaugumo ar per žiopluma ivairavo į griovį o šilokarčiama viską gaudo ką rašo kiti žurnalistai o ne patys pranešinėja kas dedasi šilutėje tai čia tokia nauja idėja kopijuot nuo kitų o ne patiem dirbt Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?