Laimėjo visas kovas

2018-03-04
Edvardas Sagalec – Lietuvos U-21 dziudo čempionato aukso medalio laimėtojas.
Edvardas Sagalec – Lietuvos U-21 dziudo čempionato aukso medalio laimėtojas.

Lietuvos dziudo jaunuolių iki 21-erių metų (U-21) čempionate Kaune čempiono vardą pelnė Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ (treneris Rimvydas Lukošius) auklėtinis Edvardas Sagalec, nugalėjęs visus savo svorio kategorijos varžovus.

Kaune ėmėsi Lietuvos ir Latvijos dziudo imtynininkai. Varžybos vyko dvi dienas. Pirmą dieną kovojo lengvesnių svorių sportininkai, antrą – sunkesni. Šilutės dziudo klubas „Kumikata“ delegavo šešis atstovus. E. Sagalec, kovojęs ant tatamio pirmą dieną, parodė didelį norą, ryžtą ir gebėjimus įveikti konkurentus, kurie siekė to paties. Edvardas laimėjo visas kovas ir tapo šalies čempionu.

Kitą dieną ant tatamio lipo sunkesnių svorio kategorijų sportininkai. Šilutiškiai Dominykas Šatkus ir Arnas Šikšnius užėmė penktas vietas. Ne taip daug trūko, kad iškovotų bronzos medalius. Nors ne viskas jiems pavyko, bet pasirodė neblogai, vilčių kitose turnyruose, čempionatuose įsiveržti į prizininkų gretas nesudaužė, perspektyva grįžti su apdovanojimais lieka. Beje, po mėnesio vyks U-23 čempionatas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?