„Šilutės“ krepšininkai – ketvirtfinalyje!

2018-02-28, S. Gvildys
s. Gvildžio nuotr.
Pergalingai sužaidę nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) 35-ojo ir 36-ojo turo varžybose „Šilutės“ krepšininkai užsitikrino vietą ketvirtfinalyje. Penktadienį svečiuose rezultatu 76:68 nugalėjo „Jonavos“ komandą, o šeštadienį namuose privertė kapituliuoti A. Vaškio auklėtinius iš Telšių (95:84).

Jonaviečiai varžybose su „Šilute“ žaidė be traumuotų komandos lyderių Dovydo Rediko ir Ebukos Anyaorah. Spurtavę varžybų pradžioje šeimininkai mėgino įgyti didesnį pranašumą. Tačiau „Šilutės“ krepšininkai antrajame kėlinuke sužaidė sėkmingiau ir laimėjo pirmąją varžybų dalį 43:36. Trečiajame kėlinuke vyko apylygė kova ir tik jo pabaigoje pamario krepšininkai atitrūko nuo varžovų 64:56. Ketvirtajame kėlinyje jonaviečiai intrigos nesukūrė ir „Šilutė“ šventė pergalę 76:68.

Rezultatyviausiai „Šilutės‘ komandoje žaidė Deividas Pogužinskas, pelnęs 16 taškų. Kitų krepšininkų indėlis į pergalę toks: Evaldas Džiaugys - 15, Taurantas Tamošiūnas - 12, Justas Nausėdas ir Jeffery Charlesas Perkinsas - po 11.

Šeštadienio popietę „Šilutės“ krepšininkai susitiko su svečiais iš Telšių. Augenijaus Vaškio treniruojama „Telšių“ komanda atvyko į pamario kraštą nusiteikusi rimtai kovai ir turėdama ambicijų nugalėti. Taip pat tądien į svečius atvyko NKL vykdantysis direktorius Giedrius Grybauskas. Jis atvežė geriausio savaitės žaidėjo prizą ir prieš varžybas įteikė „Šilutės“ komandos snaiperiui Taurantui Tamošiūnui.

„Šilokarčemai“ pavyko pasikalbėti su G. Grybausku. Atsakydamas į korespondento klausimus, lygos vykdantysis direktorius pasidžiaugė, jog „Šilutės‘ komanda šį sezoną žaidžia naujoje salėje. Taip pat Giedrius atkreipė dėmesį į jaunąjį „Šilutės“ krepšinio komandos trenerį Laimoną Eglinską. Jis džiaugėsi, kad Šilutė turi perspektyvų ir gabų trenerį, randantį raktą į pergales. Vylėsi, kad ateityje Laimonui pavyks stoti ir už rinktinės vairo. Ką gi, tikėsimės, jog G. Grybausko žodžiai virs realybe.

Varžybos su „Telšių“ komanda – tai legionieriaus Jeffery Perrkins benefisas. Jis sužaidė geriausias savo varžybas Mezon NKL. Per 32 žaidimo minutes pelnė 26 taškus, įmesdamas 4 tritaškius iš 5 bei 6 dvitaškius iš 8. Taip pat atkovojo 10 kamuolių. Iš viso jis surinko 34 naudingumo balus. Kiti „Šilutės“ krepšininkai pasižymėjo kukliau: Evaldas Džiaugys - 15, Modestas Žiaunieriūnas - 13, Calebas Oetjenas - 12 (8 rez. perd.), Justas Nausėdas - 11. L. Eglinsko treniruojami pamario krepšininkai nugalėjo žemaičius 95:84. Emocingai vadovavęs savo komandai, A, Vaškys nerado rakto, kaip atrakinti „Šilutės“ gynybos vartus.

Po savaitgalį sužaistų varžybų „Šilutės“ krepšinio komanda įsitvirtino ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Pamario krepšininkai užsitikrino vietą ketvirtfinalyje. Tai reiškia, kad nereikės kautis aštuntfinalyje, o lauksime savo varžovo tiesiai ketvirtfinalyje. Reguliariajame čempionate liko sužaisti trejetą varžybų – dvi iš jų namie. Artimiausios varžybos namie - kovo 2 dieną su Kauno KTU komanda. O kovo 3 dieną Marijampolėje žaisime su vienu iš lyderių – „Sūduva-Mantinga“.