Paaiškėjo, kas paslaptingojo Pagėgių savivaldybės komunalinio ūkio akcininkai

2018-03-08
UAB „Pagėgių savivaldybės komunalinis ūkis“ akcijų turi ne tik UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“, šią paslaptingą bendrovę valdo dar vienas UAB-as, tai UAB „Ecoservice Klaipėda“.
UAB „Pagėgių savivaldybės komunalinis ūkis“ akcijų turi ne tik UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“, šią paslaptingą bendrovę valdo dar vienas UAB-as, tai UAB „Ecoservice Klaipėda“.

Pagėgiuose veikia dvi komunalines paslaugas teikiančios bendrovės, tai UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ ir UAB „Pagėgių savivaldybės komunalinis ūkis“. To pagrindinio komunalinio ūkio, kurį visi gyventojai gerai žino, vadovas Saugintas Vaičiūnas sakė, kad apie antrąjį komunalinį ūkį nieko nežinantis. Kaip čia yra, jog bendrovės vadovas nežino, kad jo bendrovė yra akcininkė to kito UAB-o, teikiančio komunalines paslaugas.

Gali būti, kad ir nežino. UAB „Pagėgių savivaldybės komunalinis ūkis“ registruotas automobilių stovėjimo aikštelėje prie „Norfos“, buvo įkurtas 2006 metais, o tada Pagėgių (be žodžio „savivaldybės“) komunaliniam ūkiui vadovavo toks Bronius Vaitkus. Šis direktorius atsistatydino 2014 metais. Tuo metu, pasak  Tarybos nario Kęstučio Komskio, B. Vaitkus iš darbo išėjo savo noru, tačiau K. Komskis telefonu sakė, kad buvusio vadovo darbu buvo nepatenkinta visa komunalinio ūkio stebėtojų taryba, todėl toks B. Vaitkaus sprendimas logiškas. Kitas tarybos narys Mečislovas Ramanauskas  B. Vaitkaus atsistatydinime įžvelgė „povandenines sroves“. Tą jis sakė interviu 2014 metais.

Nepatvirtintais duomenimis, B. Vaitkus iš karto po išėjimo iš savo senojo darbo įsidarbino kitoje šiltoje vietelėje - Panemunės pasienio veterinarijos poste.

UAB „Pagėgių savivaldybės komunalinis ūkis“ akcijų turi ne tik UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“, šią paslaptingą bendrovę valdo dar vienas UAB-as, tai UAB „Ecoservice Klaipėda“. Tai gal būt ir paaiškina, kodėl UAB „Pagėgių savivaldybės komunalinis ūkis“ direktorė Vida Stasiulaitienė yra iš Klaipėdos. Su bendrovės „Ecoservice Klaipėda“ vadovais susisiekti nepavyko, jų įmonės skelbtu telefonu atsiliepia robotizuota programa, kuri nuolat kartoja, kad visi įmonės konsultantai užimti.

UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ vienintelė akcininkė ir savininkė yra Pagėgių savivaldybė, t. y. šios teritorijos gyventojai, kurie per savo rinktus atstovus, Tarybos narius, ir valdo šią įmonę, tačiau antroji įsteigta komunalinių paslaugų įmonė visiškai nepavaldi pagėgiškiams.

Kas nutiktų, jei  dėl kažkokių priežasčių bankrutuotų pagrindinis Pagėgių komunalinis ūkis? Gali būti taip, kad subankrutavus šiai įmonei, vandens tiekimą ir nuotėkų tvarkymą Pagėgiuose perimtų būtent „Ecoservice Klaipėda“. O kasyra  akcininkai šios bendrovės, aiškinsimės ateityje.

meslaisvi.lt


Straipsnio komentarai

kad žurnalistas nežino -ne skaitytojų problema2018-03-25
kad vaikai nežino kas gali būti viešasis vandens tiekėjas tai normalu, bet kad šilokarčemos žurnalistai tokius pezdalus spausdina, tai ateity tikrai laukia ne kas kitas o bankrotas. Ar tokia jūsų misija. Pagailėkit kad ir komentatoriaus Jono. Šimtam žmonių platinat negatyvius pezdalus, sėjat nepasitikėjimą visais. Tokių rašliavų paskaitęs žmogus tikrai pasijunta nusivylęs ir bejėgis, jam norisi bėgt iš Lietuvos. Turguj bobos tokių gandų neskleidžia. Ar tikrai tokia spaudos misija Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jonas2018-03-10
Tikrai nagų grybelį eina šiaip taip išnaikinti,o Lietuvos eferistų jau 27 metai niekaip,kuo toliau tuo daugiau jų veisiasi,patarkit priemones kokias naudoti, asr visiškai jokių nera? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jonas2018-03-10
Tikrai nagų grybelį eina šiaip taip išnaikinti,o Lietuvos eferistų jau 27 metai niekaip,kuo toliau tuo daugiau jų veisiasi,patarkit priemones kokias naudoti, asr visiškai jokių nera? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tai ko jūs norit 2018-03-08
juk čia valdžia valdžioj ir niekas jų netikrina ir viskas OK Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nu jo2018-03-08
Priviso eferistų toj vargšėj Lietuvėlėj ir sunku tas bacilas išnaikinti kuo tolyn tuo sunkyn .Kur tik pasisuksi vienos aferos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka