Rimantui Cibauskui - LTOK medalis

2018-03-07, Paulius Matulevičius, Ve.lt
R. Cibauskui įteiktas LTOK medalis „Už nuopelnus olimpizmui“. LTOK nuotr.
R. Cibauskui įteiktas LTOK medalis „Už nuopelnus olimpizmui“. LTOK nuotr.

Vasario 28 dieną Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė jubiliejų proga apdovanojo olimpiniam sąjūdžiui nusipelniusius žmones, tarp jų daug šiltų žodžių bei apdovanojimo sulaukė Lietuvos studentų krepšinio lygai (LSKL) jau dešimtmetį vadovaujantis Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto narys klaipėdietis Rimantas Cibauskas.

Jam buvo įteiktas LTOK medalis „Už nuopelnus olimpizmui“.

R. Cibauskas yra puikiai žinomas ne tik kaip krepšinio puoselėtojas, bet ir kaip Lietuvos bei Klaipėdos miesto savivaldybės politinis ir visuomenės veikėjas, ekonomistas, bendrovės „Mūsų laikas“ valdybos pirmininkas, direktorius, įvairių renginių rėmėjas, kuriam prieš kelerius metus Klaipėdoje buvo suteiktas „Klaipėdos metų filantropo” titulas.

Krepšinio pasaulyje R. Cibauskas – itin ryškus ir turintis daugybę pareigybių: Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) prezidentas, Lietuvos šeimų krepšinio lygos prezidentas, krepšinio komandų turnyrų „trys prieš tris“ organizatorius, krepšinio komandos „Time team” įkūrėjas, Lietuvoje įrengęs ir atnaujinęs daugybę „Time team” krepšinio aikštelių. Šilutiškiai taip pat iki šiol bumsena kamuolį „Time team“ aikštelėse.


Straipsnio komentarai

laikraštis tapo apie nieka visai nusivažiavo ar visai jau komskis su laurinaičiu prispaudė kad nieko nebeskelptumėt 2018-03-08
šis laikraštis apie ką nebesuprantu apie šilutės raj gyvenima ar visa LIETUVOS metu istorija Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?