Išbandė atsarginius žaidėjus

2018-03-19
Treneris Svajūnas Česnulis ne tik reiklus savo auklėtiniams, bet ir atidus jiems, telkiantis, vienijantis vaikinus į komandą.
Treneris Svajūnas Česnulis ne tik reiklus savo auklėtiniams, bet ir atidus jiems, telkiantis, vienijantis vaikinus į komandą.

Lietuvos septyniolikmečių (U-17) futbolo rinktinės, kuriai vadovauja šilutiškis treneris Svajūnas Česnulis, šį sezoną laukia ilgas ir įtemptas varžybų grafikas: tarptautinis turnyras balandžio pradžioje Gargžduose, Baltijos šalių taurės turnyras birželio pabaigoje Klaipėdoje, turnyras Ukrainoje rugpjūtyje bei kitos varžybos.

Lietuvos U-17 futbolo rinktinėje – 22 futbolininkai. Tiek jų plušėjo treniruočių stovykloje Kaune. Komandos trenerių štabas palankiai sutiko latvių iniciatyvą sužaisti draugiškas rungtynes. Jos įvyko Marijampolės futbolo manieže. Lietuvaičių rinktinėje dėl įvairių priežasčių nebuvo net 8 pagrindinės sudėties žaidėjų. Treneriui S. Česnuliui atsirado proga patikrinti artimiausią rezervą, kiek šis pajėgus pakeisti lyderius. Rungtynės su latviais lietuvaičiams buvo labai naudingos. Rungtynės baigėsi taikiai – 0:0. S. Česnulis liko patenkintas rezervinės sudėties žaidėjų pasirodymu, jų fiziniu pasiruošimu. U-17 rinktinę sudaro futbolininkai, kuriuos ugdo Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių, Alytaus, Gargždų, Tauragės, Nacionalinės futbolo akademijos, Trakų, Šiaulių treneriai. Balandžio pradžioje Gargžduose vyks tarptautinis turnyras. Lietuvos U-17 rinktinės varžovais bus Bulgarijos, Islandijos, Estijos bendraamžių komandos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?