Šilutės sunkiosios atletikos pamaina grūdinosi Klaipėdoje

2018-03-17

Klaipėdos miesto jaunių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos čempionate, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui pažymėti, dalyvavo Šilutės, Kretingos, Telšių sportininkai. Bręstančios pamainos pasirodyme Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneriai Liudas Čičirka, Laimis Li Čin Chai) pelnė 10 apdovanojimų. Čempionų vardus iškovojo Mykolas Jucius, Laurynas Kalvaitis ir Osvaldas Overlingas.

13-metis Mykolas Jucius, sverdamas 38,9 kg, rovimo veiksmu iškėlė 23 kg, stūmimo veiksmu – 32 kg. Dvikovės suma – 55 kg. Šis rezultatas garantavo I vietą. Sidabro medalį pelnęs Telšių atstovas Armandas Bieliauskas dviem veiksmais įveikė 54 kg. Trečias liko šilutiškis Tadas Liaučius. Jis iškėlė 52 kg (22+30). Tiek pat iškėlė ir Tado treniruočių draugas Gabrielius Kolberkis, tačiau jis buvo dviem kilogramais sunkesnis ir tenkinosi IV vieta. Tarp vaikinų, sveriančių iki 35 kg, šilutiškis Darijus Grauslys džiaugėsi sidabro medaliu. Darijui tik rugpjūtyje sukaks dvylika. Jis dviem veiksmais iškėlė 40 kg (17+23). I vietą užėmęs Pijus Žukauskas (Klaipėda) iškėlė 42 kg (17+25).

Jau turintis varžybų patirties ir teikiantis vilčių trylikametis Manfredas Burzdžius ( sv. kt. iki 50 kg) išrovė 43 kg, išstūmė – 55 kg. Dvikovės rezultatas – 98 kg ir II vieta. Čempionu tapo klaipėdietis Atas Baliuka – 102 kg (46+56). Bronzos medalis įteiktas šilutiškiui Matui Rimkui – 80 kg (35+45). Pamariškis Laurynas Kalvaitis nugalėjo tarp sportininkų, sveriančių iki 58 kg. Laurynas dviem veiksmais įveikė 95 kg (42+53). Antras liko Telšių atstovas Kristupas Andruško, iškėlęs 84 kg (41+43), bronzos medalį pelnė šilutiškis Rokas Radvinskas. Jo rezultatas – 76 kg (34+42). Pateisino trenerių viltis pamariškiai Osvaldas Overlingas, Silverijus Šiuperis ir Laurynas Matevičius. Osvaldas, sverdamas 59,95 kg, iškėlė 95 kg (43+52) ir tapo nugalėtoju. Sidabro medaliu apdovanotas Laurynas. Jo rezultatas – 80 kg (35+45). II vietą užėmė ir Silverijus, kuris, sverdamas 57,6 kg, dviem veiksmais iškėlė 92 kg (42+50).