Higienos institutas organizuoja gyvensenos tyrimą

2018-03-19, sam.lrv.lt

Šių metų kovo–gegužės mėnesiais visose Lietuvos savivaldybėse bus vykdomi suaugusiųjų gyvensenos tyrimai. Bus apklausiami kiekvienos savivaldybės atsitiktiniu būdu atrinkti 18 metų amžiaus ir vyresni gyventojai. Šiems tyrimams metodiškai vadovauja Higienos institutas, o juos organizuos ir vykdys savivaldybės teritoriją aptarnaujantys visuomenės sveikatos biuro specialistai. Jūsų bus prašoma užpildyti anketą.

Labai tikimės, kad aktyviai dalyvausite tyrime. Atvirai atsakę į anketoje pateiktus klausimus, suteiksite vertingos informacijos apie suaugusių asmenų gyvenseną ir su ja susijusius veiksnius. Apibendrinta informacija bus panaudota planuojant piemones, padedančias saugoti ir stiprinti mūsų visų sveikatą. Apklausa anoniminė, duomenys bus panaudoti tik apibendrinti kartu su kitų tyrimo dalyvių atsakymais.

Dėkojame už bendradarbiavimą.

Atkreipiame dėmesį, kad kiekviena savivaldybės administracija nurodys, kaip gyventojams atpažinti apklausos vykdytojus.


Straipsnio komentarai

bobo2018-03-19
BŪTENT!!!!!1!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
2018.03,172018-03-19
na jau,nesiruošiu niekam durų atverti.Tam yra internetas šiais laikais.Susikūrė darbo vietas sau,matyt nemažai skirta pinigų už tas apklausas ir tuos apsilankymus,,, Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?